Poppe Damave - zonder titel

Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klein aquarel van Poppe Dameve. Aan de voorkant gesigneerd.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
In verband met de pandemie kunnen wij uw werken ook voor u opslaan.

Starttijd:25-10-2022 om 15:38
Eindtijd:08-11-2022 om 21:13
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland