Dominique Chan - Zonder titel

Dominique Chan - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
  • Dominique Chan (1950)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Beeldend kunstenaar Dominique Chan werd geboren in Frankrijk ( Quimper ) uit een Franse moeder en een Chinese vader . Studeerde aan de Rietveld Academie en in China.

Het werk is in goede staat

Dominique Chan (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Oudewetering

13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
80 cm
80 cm
Starttijd:23-06-2022 om 23:40
Eindtijd:02-07-2022 om 21:29
Openingsbod € 200
ObjectlocatieOude wetering, Nederland
VerzendingAlleen per koerier