Frank van den Heuvel - zonder titel

Frank van den Heuvel - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Frank van den Heuvel - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Frank van den Heuvel - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Frank van den Heuvel (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage55 exemplaren

Krachtig werk van de kunstenaar Frank van den Heuvel. Gesigneerd  en genummerd in potlood.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor. Ook kunnen wij uw werken tijdelijk opslaan.
ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Frank van den Heuvel (1954)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
49 cm
65 cm
Starttijd:04-06-2022 om 11:40
Eindtijd:18-06-2022 om 22:26
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland