Alfredo Rapetti - Zonder titel - Verkocht

Alfredo Rapetti - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 218,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Alfredo Rapetti - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Alfredo Rapetti - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Alfredo Rapetti - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Alfredo Rapetti - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Alfredo Rapetti - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Alfredo Rapetti - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Alfredo Rapetti - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Alfredo Rapetti - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Alfredo Rapetti (1961)
Jaartal2012
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uniek werk (gemengde techniek) van de Italiaanse kunstenaar Alfredo Rapetti Mogol (Milaan, 1961).

Handgesigneerd.

Authenticatie d.m.v. foto-archief (Allegrini Arte, Brescia).

Bij verzenden, wordt plat verstuurd.

Alfredo Rapetti (1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
71 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 218,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-05-2022 om 22:34
Eindtijd:12-06-2022 om 19:36
Biedingen (6)
newman
12 jun. / 15:35
€ 190
Maozino
12 jun. / 15:34
€ 180
newman
12 jun. / 15:34
€ 180
Maozino
12 jun. / 15:32
€ 170
newman
12 jun. / 15:32
€ 160
Maozino
12 jun. / 12:26
€ 150