Frits Cornelis Jansen - Zonder titel - Verkocht

Frits Cornelis Jansen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 99!
Frits Cornelis Jansen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 99!Frits Cornelis Jansen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 99!Frits Cornelis Jansen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 99!
  • Frits Cornelis Jansen (1916)
Jaartal1998
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen97 cm x 54 cm (h x b)
Lijst102 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Boeiende frisse abstracte compositie door Frits Cornelis Jansen

Conditie van het werk en lijst zeer goed.

Frits Cornelis Jansen (1916)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
59 cm
102 cm
54 cm
97 cm
Dit item is verkocht voor 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2022 om 17:05
Eindtijd:26-06-2022 om 15:24
AdneFase
26 jun. / 14:17
€ 99