John Lie a Fo - zonder titel - Verkocht

John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
  • John Lie a Fo (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage65
Conditie: uitstekend.
Editie: 65 ex. Nummer 17.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Gecombineerde verzending mogelijk.

Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2022 om 22:19
Eindtijd:01-07-2022 om 15:51
Teusvandekamp
01 jul. / 15:36
€ 55