Han Teng - Zonder titel.

Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 139!
Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 139!Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 139!Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 139!Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 139!Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 139!Han Teng - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 139!
  • Han Teng (1978)
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
Lijst97 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Han Teng werd geboren in 1978 en in 2001 rondde hij zijn studie af aan het Tianshui Teaching College, met als specialisatie kunst. Zijn werk ‘Earth’ won de tweede prijs in de Youth Art Fair. Zijn olieverfschilderij ‘That Year’ is tijdens het vijftigjarige jubileum van het P.R. China fonds bekroond met de titel Excellent Artwork. Zijn schilderijen zijn opgenomen in onder andere The Collection of Famous Persons in the World, The Collected Edition of Chinese Art en de Selected Edition of Chinese Art.
Door het zeer grote formaat is opsturen geen optie. Het kan worden opgehaald in Velsen-noord of worden gebracht tegen afgesproken prijs.

Han Teng (1978)

ChineesChineesAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
97 cm
97 cm
80 cm
80 cm
Starttijd:20-08-2022 om 18:09
Eindtijd:02-09-2022 om 21:03
Openingsbod € 139
ObjectlocatieVelsen-noord, Nederland
VerzendingAlleen per koerier