Peter van Drumpt - Zonder titel

Peter van Drumpt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Peter van Drumpt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Peter van Drumpt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Peter van Drumpt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Peter van Drumpt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Peter van Drumpt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Peter van Drumpt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Peter van Drumpt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Peter van Drumpt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Peter van Drumpt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Peter van Drumpt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1463 verkochte items
Alle items van deze verkoper (94)
  • Peter van Drumpt (1949)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Gemengde techniek.
Hand gesigneerd.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Peter van Drumpt (1949)

Alle items van deze kunstenaar(7)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1463 verkochte items
62 cm
46 cm
Starttijd:20-07-2022 om 22:04
Eindtijd:26-07-2022 om 21:17
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieNuenen, Nederland