John Lie a Fo - zonder titel - Verkocht

John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • John Lie a Fo (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
StijlExpressionistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 exemplaren

Fraaie zeefdruk van John Lie a Fo  in goede staat.
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per aangetekende post.  Ophalen met passe partout en verzenden zonder.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2022 om 16:55
Eindtijd:23-01-2023 om 16:15
BARLEYCORN
23 jan. / 15:28
€ 45