Pieter Pouwels - zonder titel

Pieter Pouwels - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Pieter Pouwels - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Pieter Pouwels - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Pieter Pouwels (1910-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
StijlRealistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie houtdruk van Pieter Pouwels (1910-1981). Prent op leeftijd, de afdruk is goed. Het werkje heeft een lichte verkleuring en kleine ouderdoms vlekjes maar ondanks dat is het een prachtig rustiek tafereel,
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Prent op leeftijd, heeft wat ouderdomssporen.

Starttijd:13-08-2022 om 11:40
Eindtijd:27-08-2022 om 22:59
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland