Poppe Damave - zonder titel

Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een leuke aquarel / tekening van Poppe Damave (1921-1988). Maataanduiding is alleen van de tekening.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Sluit over 12d 0u 19m 40s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:07-12-2022 om 16:53
Eindtijd:20-12-2022 om 21:33