Frank Lodeizen - zonder titel - Verkocht

Frank Lodeizen - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Frank Lodeizen - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Frank Lodeizen - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekEts
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van de Amsterdamse kunstenaar Frank Lodeizen (1931-2013) die hij heeft ingekleurd met koffie. Gesigneerd met potlood. Romeins genummerd. De indruk en inleuring is in goede staat, op de randen om de ets heen zitten wat kleine vlekjes maar voor een deel lijkt dat ook koffie te zijn.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

In de randen om de ets indruk heen wat kleine vlekjes.

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2022 om 16:51
Eindtijd:15-01-2023 om 11:09
Garage
15 jan. / 01:15
€ 50