Johannes Josseaud - zonder titel

Johannes Josseaud - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Johannes Josseaud - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Johannes Josseaud - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van de Haarlemse graficus Johannes Josseaud (1880-1935).

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Johannes Josseaud (1880-1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (99)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
40 cm
32 cm
Starttijd:14-01-2023 om 10:49
Eindtijd:26-01-2023 om 22:09
Openingsbod € 25
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland