Louis van der Pol - zonder titel - Verkocht

Louis van der Pol - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Louis van der Pol - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Louis van der Pol - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Louis van der Pol (1915-1986)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie aquarel van Louis van der Pol (1915-1986).  De aquarel is  in goede staat.  De kunstenaar heeft aan de randen van het werk het werk vastgezet met papier tape om het op te spannen, deze zijn nog zichtbaar in de uiterste randen. Dit valt geheel weg bij gebruik van een nieuw passe partout

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Louis van der Pol (1915-1986)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (466)
31 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-12-2022 om 14:05
Eindtijd:06-01-2023 om 15:05
SjaantjeKolder
06 jan. / 14:59
€ 45