Caroline Gresnigt - zonder titel - Verkocht

Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Caroline Gresnigt (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXIV
Conditie: uitstekend.
Editie: XIV.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Caroline Gresnigt (1960)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1569 verkochte items
Alle items van deze verkoper (89)
46 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-10-2022 om 19:41
Eindtijd:02-11-2022 om 20:18
lamagaan
02 nov. / 20:04
€ 20