Peter van Drumpt - zonder titel - Verkocht

Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
  • Peter van Drumpt (1949)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1979
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gekocht in 1979 via Galerie Asselijn, Amsterdam.
Gebruikte materialen: grafietstift, potlood, kleurpotlood, inkt.
ConditieRedelijk

Het papier is in lichte mate  vergeeld. Gezien de ouderdom van het werk niet uitzonderlijk.

Peter van Drumpt (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  culvrij
FA. (1)

21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
70 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 31,05 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-11-2022 om 12:22
Eindtijd:10-12-2022 om 12:36
Obe
09 dec. / 23:30
€ 27