zonder titel - Verkocht

zonder titel kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

zonder titel kopen? Bied vanaf 120!zonder titel kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  portefeuille

20 verkochte items
  • Eli Content (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

zeldzame, bijzondere, grote (63 x 91.5 cms) litho van Eli Content, in mint condition, aangeboden zonder map, potloodgesigneerd #/XX en monogram 86. provenance Hofhuis Schriever grafisch ontwerpers 1986

Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:22-05-2015 om 21:33
Eindtijd:05-06-2015 om 21:33
josvanhest
05 jun. / 13:48
€ 120