ZONDER TITEL // KLEURETS VAN ANNA METZ - Verkocht

ZONDER TITEL  //  KLEURETS VAN ANNA METZ kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

ZONDER TITEL  //  KLEURETS VAN ANNA METZ kopen? Bied vanaf 50!ZONDER TITEL  //  KLEURETS VAN ANNA METZ kopen? Bied vanaf 50!ZONDER TITEL  //  KLEURETS VAN ANNA METZ kopen? Bied vanaf 50!ZONDER TITEL  //  KLEURETS VAN ANNA METZ kopen? Bied vanaf 50!ZONDER TITEL  //  KLEURETS VAN ANNA METZ kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Anna Metz (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Intrigerende kleurets met reliëf van Anna Metz. Gesigneerd met potlood in een oplage van 6/15. Beeldformaat 22 x 23.5 cm op een blad van 38 x 37 cm. Jaar 1996. Zeer goede staat. Wordt zonder passepartout/lijst aangeboden.

Het werk kan verzonden worden. Kosten 10 euro.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:28-01-2017 om 14:35
Eindtijd:04-02-2017 om 14:40
coll
04 feb. / 14:34
€ 50