Carola Rombouts - Zonder titel (met bijzondere lijst die bij het kunstwerk hoort) - Verkocht

Carola Rombouts - Zonder titel (met bijzondere lijst die bij het kunstwerk hoort) kopen? Bied vanaf 39!
Carola Rombouts - Zonder titel (met bijzondere lijst die bij het kunstwerk hoort) kopen? Bied vanaf 39!Carola Rombouts - Zonder titel (met bijzondere lijst die bij het kunstwerk hoort) kopen? Bied vanaf 39!Carola Rombouts - Zonder titel (met bijzondere lijst die bij het kunstwerk hoort) kopen? Bied vanaf 39!Carola Rombouts - Zonder titel (met bijzondere lijst die bij het kunstwerk hoort) kopen? Bied vanaf 39!Carola Rombouts - Zonder titel (met bijzondere lijst die bij het kunstwerk hoort) kopen? Bied vanaf 39!
  • Carola Rombouts (1963)
Jaartal1992
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
Lijst80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fascinerend schilderij door Carola Rombouts.
De lijst is onderdeel van het kunstwerk.
Het wit op het doek is geen schade maar het canvas omdat de kunstenares de verf heel dun heeft aangebracht.
Op de lijst zitten wel wat kleine imperfecties (zie foto's)

Conditie van het schilderij zeer goed, conditie van de lijst goed.

Carola Rombouts (1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
80 cm
80 cm
40 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 44,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-09-2022 om 11:45
Eindtijd:25-09-2022 om 15:52
Smith
16 sep. / 10:34
€ 39