Hans Vanhorck - zonder titel -rood-

Hans Vanhorck - zonder titel -rood- kopen? Bied vanaf 1!
Hans Vanhorck - zonder titel -rood- kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - zonder titel -rood- kopen? Bied vanaf 1!
  • Hans Vanhorck (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagee.a. 20/20
Zeer fraai uitgevoerde druk van Hans Vanhorck. Het werk verkeert in perfecte conditie. U  kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Hans Vanhorck (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (24)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
25 cm
25 cm
Sluit over 1d 4u 45m 19s
Huidig bod€ 16
Volgend minimum bod: € 21
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
Starttijd:12-09-2022 om 15:31
Eindtijd:25-09-2022 om 22:36
Biedingen (6)
Betelgeuse
vandaag / 13:20
€ 16
duif
21 sep. / 21:13
€ 11
JohannavanDijk
21 sep. / 21:13
€ 6
duif
21 sep. / 21:13
€ 5
JohannavanDijk
18 sep. / 13:22
€ 3
duif
15 sep. / 00:17
€ 1