Cor de Jong - Zonder totel

Cor de Jong - Zonder totel kopen? Bied vanaf 55!
  • Cor de Jong (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Litho op papier

Dit werk is onbeschadigd.

Cor de Jong (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  czdejongart

Lid sinds 2017
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
60 cm
45 cm
Sluit binnenkort 6u 37m 31s
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieBarendrecht,  Nederland
VerzendingGratis
Starttijd:27-01-2023 om 23:22
Eindtijd:05-02-2023 om 22:38