950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
J J DOESER
ZONNEBLOEM
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 42 X 53 CM
gesigneerd rechts onder DOESER
zonder lijst
STAAT; GOEDE ORGINELE STAAT ZONDER RESTAURATIES
KLEIN DEUKJE IN HET DOEK, LINNEN KAN MEER GESPANNEN
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Starttijd | 7-11-2015 om 20:10 |
Eindtijd | 15-11-2015 om 20:10 |