Niet of onleesbaar gesigneerd - "Zonnig naakt" - combi pentekening aquarel - ingelijst - signering onduidelijk - Verkocht

"Zonnig naakt" - combi pentekening aquarel - ingelijst - signering onduidelijk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

"Zonnig naakt" - combi pentekening aquarel - ingelijst - signering onduidelijk kopen? Bied vanaf 1!"Zonnig naakt" - combi pentekening aquarel - ingelijst - signering onduidelijk kopen? Bied vanaf 1!"Zonnig naakt" - combi pentekening aquarel - ingelijst - signering onduidelijk kopen? Bied vanaf 1!"Zonnig naakt" - combi pentekening aquarel - ingelijst - signering onduidelijk kopen? Bied vanaf 1!"Zonnig naakt" - combi pentekening aquarel - ingelijst - signering onduidelijk kopen? Bied vanaf 1!"Zonnig naakt" - combi pentekening aquarel - ingelijst - signering onduidelijk kopen? Bied vanaf 1!"Zonnig naakt" - combi pentekening aquarel - ingelijst - signering onduidelijk kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artmasu
FA. (1)

39 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

In rake lijnen neergezet fraai figuratief naakt.

Combinatietechniek pentekening-aquarel.

Origineel uniek werk.

Onbekende kunstenaar: de signering is onduidelijk. Datering: 2001.

Gevat in een fraai dubbel passepartout, achter glas en in een fijn ingesneden houten lijst.

Afmetingen: 60 x 49 x 2,2 cm  (incl. lijst)

Conditie: goed

Op de foto is weerschijn te zien van het licht op het glas. Dit betreft geen vlekken of schade.

Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:28-02-2017 om 15:51
Eindtijd:08-03-2017 om 20:56
Biedingen (8)
Theod
08 mrt. / 20:48
€ 17
Ton2000
08 mrt. / 20:48
€ 15
Theod
08 mrt. / 20:47
€ 13
Ton2000
08 mrt. / 20:47
€ 11
Theod
08 mrt. / 20:46
€ 9
Braamberg
03 mrt. / 11:20
€ 7
Robstaken
03 mrt. / 11:20
€ 5
Braamberg
28 feb. / 17:49
€ 1