Arty Grimm - Z.T. - Ingelijst - Verkocht

Arty Grimm - Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Arty Grimm - Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Arty Grimm - Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Arty Grimm (1950)
Jaartal1992
IngelijstIngelijst
Afmetingen70.5 cm x 52 cm (h x b)
Lijst93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageA.P.
Fraaie abstracte zeefdruk van Arty Grimm, in houten lijst. Handgesigneerd.  A.P.

Arty Grimm (1950)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
664 verkochte items
73 cm
93 cm
52 cm
70.5 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:03-10-2019 om 12:57
Eindtijd:12-10-2019 om 20:42
lmo
12 okt. / 20:04
€ 65