Zware Bronzen plaquette/Penning 1985- Jits Bakker - Verkocht

Verkoopprijs: € 130,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (637)
  • Jits Bakker (1937-2014)
TypeBeeld / Object
In Opdracht geveild:

Prachtige Bronzen Plaquette/Penning, gemaakt door Jits Bakker in opdracht van Transavia. Deze penning, met als onderwerp de historie van de luchtvaart, is opdracht van Luchtvaartmaatschappij Transavia Airlines gemaakt in 1985.

Deze penningen zijn in ieder geval van 1984 tm 1987 gemaakt en hoewel de oplage mij niet bekend is, moet dit een zeer beperkte oplage zijn.

De penningen zijn ongeveer 200 gram en hebben een diameter van 12 centimeter.

Geweldig voor een penning verzamelaar, luchtvaart verzamelaar of kunstliefhebber.
Gesigneerd in het brons en de andere 3 penningen worden hier ook aangeboden.

Verzendkosten voor de koper of afhalen in Diemen/Amsterdam.
Dit item is verkocht voor 130,00
Starttijd:10-05-2010 om 21:47
Eindtijd:31-05-2010 om 21:47
Biedingen (4)
Jacques-Robert
31 mei / 21:48
€ 130
verzamelaar
31 mei / 21:41
€ 120
Jacques-Robert
31 mei / 21:39
€ 110
verzamelaar
11 mei / 00:15
€ 100