Zwart/Wit ets - Onbekende kunstenaar - Verkocht

Zwart/Wit ets - Onbekende kunstenaar kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 6,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Nog een voor mij onbekend gebeleven kunstenaar (J.H. del et Feulp?)

"En resande Student till Höfft-terminen i Lund"

GESIGNEERD EN GEDATEERD IN DE PLAAT

Techniek: Zwart/wit ets (reprint) op papier

Jaar: Geetst in de plaat: 1833

Bijzonderheden: Op de achterkant een stempel  "National Museum Nytryck"

Afmeting motief: 17 x 22,5 cm

Totaal afmeting: 23 x 30,5 cm

Verzending: Naar wens, 8 euro gewoon of 10,= euro aangetekend.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 6,00
Starttijd:31-01-2013 om 12:06
Eindtijd:14-02-2013 om 12:06
Biedingen (2)
lopez
14 feb. / 11:59
€ 6
tom en maarten
03 feb. / 09:50
€ 1