3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8694 kunstwerken aangeboden
Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!
Per Lutken - Holmegaard No.5

Glas / Keramiek

Geplaatst doorjanvanevelingen

Jaartal1970
Afmetingen19 cm x 8.4 cm x 8.4 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Kees van Bohemen - Litho Omhelzing, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 85!
Kees van Bohemen - Litho Omhelzing, gesigneerd en ingelijst

Geplaatst doorKkw

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ans Markus - Vissen, nieuw gelijst! kopen? Bied vanaf 165!
Ans Markus - Vissen, nieuw gelijst!

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

TechniekLitho
Afmetingen72 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marcel Augis (Ps.) - Ets en aquatint, Le Rinneau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 3!
Marcel Augis (Ps.) - Ets en aquatint, Le Rinneau - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem van Dort - Arbeid aan de kade - Tekening kopen? Bied vanaf 35!
Willem van Dort - Arbeid aan de kade - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Potterie Hans Wagner - Fifties vaas met bladeren. kopen? Bied vanaf 20!
Potterie Hans Wagner - Fifties vaas met bladeren.

Glas / Keramiek

Geplaatst doorjanvanevelingen

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen16 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Reinier Zeeman - Ets en droge naald, Een Sammoreus (incl. boek!) kopen? Bied vanaf 350!
Reinier Zeeman - Ets en droge naald, Een Sammoreus (incl. boek!)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1652
TechniekEts
Afmetingen23 cm x 33 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Paul van Eeden - Gracht te Gouda kopen? Bied vanaf 135!
Paul van Eeden - Gracht te Gouda

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Jaartal1992
Afmetingen55 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Koert Jan Muller - Pentekening, Landschap kopen? Bied vanaf 35!
Koert Jan Muller - Pentekening, Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen44 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Nel Vreugdenhil kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Nel Vreugdenhil

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooratelierm

Jaartal1990
TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Venini - Fulvio Bianconi vaas kopen? Bied vanaf 375!
Venini - Fulvio Bianconi vaas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen27 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
Aart van Dobbenburgh - Eenzaamheid 91/150 kopen? Bied vanaf 40!
Aart van Dobbenburgh - Eenzaamheid 91/150

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jack Liemburg - 'Voor altijd jou' , kapitaal werk(het perfecte liefdesgeschenk) kopen? Bied vanaf 599!
Jack Liemburg - 'Voor altijd jou' , kapitaal werk(het perfecte liefdesgeschenk)

Jaartal2018
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schonk - Z.t. (Bokje) kopen? Bied vanaf 80!
Jan Schonk - Z.t. (Bokje)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen38.5 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Potterie Hans Wagner - Witte vaas met fifties decor. kopen? Bied vanaf 1!
Potterie Hans Wagner - Witte vaas met fifties decor.

Glas / Keramiek

Geplaatst doorjanvanevelingen

Periode1950 t/m 1979
GesigneerdHandgesigneerd
Ada Breedveld - Litho ,Smikkelzuchtig uit 2001, met gedicht van Jan Petrie kopen? Bied vanaf 35!
Ada Breedveld - Litho ,Smikkelzuchtig uit 2001, met gedicht van Jan Petrie

Geplaatst doorduif

Jaartal2001
Afmetingen33.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Miguel Ybanez - 1946/1995 kopen? Bied vanaf 50!
Miguel Ybanez - 1946/1995

Geplaatst doorAstrid2240

Jaartal2005
Afmetingen38 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer - De oer vogel

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen62.5 cm x 96.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oer vogel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen63 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maarten Laupman - Theatermakers Erik-Ward Geerlings en Dejongpaul kopen? Bied vanaf 26!
Maarten Laupman - Theatermakers Erik-Ward Geerlings en Dejongpaul

Fotografie

Geplaatst doorMrMrsBook

Jaartal1991
TechniekC-Print
Afmetingen49 cm x 37 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Theo Beerendonk - Vrouwenliefde - Krijt/pastel kopen? Bied vanaf 35!
Theo Beerendonk - Vrouwenliefde - Krijt/pastel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen12 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Korthals - 1916/1972 Venezia kopen? Bied vanaf 25!
Jan Korthals - 1916/1972 Venezia

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAstrid2240

Jaartal1964
TechniekAquarel
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jac. de Beer - Loosdrecht kopen? Bied vanaf 50!
Jac. de Beer - Loosdrecht

Geplaatst dooradvanriel

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen34.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Richard Adler - Richard Adler, ingekleurde ets, radierung, haven Flensburg kopen? Bied vanaf 56!
Richard Adler - Richard Adler, ingekleurde ets, radierung, haven Flensburg

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMrMrsBook

Gena - The Time kopen? Bied vanaf 350!
Gena - The Time

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 100!
Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekAcryl
Afmetingen49 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ruperto Urzua Peres - Marie kopen? Bied vanaf 140!
Ruperto Urzua Peres - Marie

Geplaatst doorSpiegel44

Jaartal1990
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen74 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1988
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerdine Duijsens-Kroeze - Dress to Impress kopen? Bied vanaf 1250!
Gerdine Duijsens-Kroeze - Dress to Impress

Geplaatst doorBassGuyNL

Jaartal2012
TechniekAcryl
Afmetingen105 cm x 165 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!
Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm.

Fotografie

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1997
TechniekC-Print
Afmetingen56 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques van Mourik - Amsterdam rond 1900 kopen? Bied vanaf 50!
Jacques van Mourik - Amsterdam rond 1900

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAstrid2240

Jaartal1900
TechniekHoutskool
Afmetingen70 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marta Jedrysko - Sisey kopen? Bied vanaf 40!
Marta Jedrysko - Sisey

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen44 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marta Jedrysko - - Haya kopen? Bied vanaf 35!
Marta Jedrysko - - Haya

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
De Sphinx - Vijf handgeschilderde Boerenbont bekers 1920-1935 kopen? Bied vanaf 75!
De Sphinx - Vijf handgeschilderde Boerenbont bekers 1920-1935

Glas / Keramiek

Geplaatst doorrichmon

Periode1910 t/m 1929
Afmetingen10 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 40!
Piet Warffemius - Vederlicht

TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannie Mein - 3 objecten kopen? Bied vanaf 55!
Hannie Mein - 3 objecten

Glas / Keramiek

Geplaatst doorLinda1956

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen14 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Jessy Rahman - zonder titel kopen? Bied vanaf 46!
Jessy Rahman - zonder titel

TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975 kopen? Bied vanaf 595!
Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bert Vredegoor - Troostrijk kopen? Bied vanaf 30!
Bert Vredegoor - Troostrijk

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi

Beeld / Object

Geplaatst doorCords

TechniekVerbronsd
Afmetingen43 cm x 8 cm x 10 cm (h x b x d)
Aimee Crince le Roy - Bruine jas 1991 kopen? Bied vanaf 20!
Aimee Crince le Roy - Bruine jas 1991

Geplaatst doorEemnes

Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hirschberg - Vintage Ambergele vaas met luchtbellen kopen? Bied vanaf 75!
Hirschberg - Vintage Ambergele vaas met luchtbellen

Glas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen16 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andries Dirk Copier - Slijpsel 756 - 1950 kopen? Bied vanaf 45!
Andries Dirk Copier - Slijpsel 756 - 1950

Glas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Jaartal1950
Afmetingen6.5 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
Empoli Glas - Glazen vaas met lange steel kopen? Bied vanaf 50!
Empoli Glas - Glazen vaas met lange steel

Glas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen29 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Bay Keramik - Vintage keramiek vaas kopen? Bied vanaf 65!
Bay Keramik - Vintage keramiek vaas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen31 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum kopen? Bied vanaf 695!
Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 99!
Moser - 2 Facet geslepen glas objecten

Glas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Periode1930 t/m 1949
Afmetingen8 cm x 9 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Chick Corea - Return to Forever. .with Stanley Clarke, Al Dimeola kopen? Bied vanaf 125!
Chick Corea - Return to Forever. .with Stanley Clarke, Al Dimeola

Vinyl

Geplaatst doorrichmon

Jaartal1975
TypeOverig
Val-Saint-Lambert - Gele vaas model ‘Dufour’ kopen? Bied vanaf 90!
Val-Saint-Lambert - Gele vaas model ‘Dufour’

Glas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Jaartal1935
Afmetingen23 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt