3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

filters 2
Er worden 624 kunstwerken aangeboden
Laatste
kans
Boris Lipnitzki - Giorgio de Chirico im Garten mit Modell kopen? Bied vanaf 520!

Boris Lipnitzki - Giorgio de Chirico im Garten mit Modell

Fotografie

Geplaatst doorlutzinkoeln

Jaartal1954
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen21 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Albert Saverys - Stilleven kopen? Bied vanaf 2000!

Albert Saverys - Stilleven

Geplaatst dooraz1000

Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
Afmetingen78 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Hoofden als Bloemen (professioneel en nieuw gelijst!) kopen? Bied vanaf 1100!

Karel Appel - Hoofden als Bloemen (professioneel en nieuw gelijst!)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1977
Afmetingen64 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simeon Gonzales - Habitación Interior II kopen? Bied vanaf 595!

Simeon Gonzales - Habitación Interior II

Geplaatst dooreesje

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen150 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Raveel - GREEP OP ROOD / KLEURLITHO / 82x63cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 975!

Roger Raveel - GREEP OP ROOD / KLEURLITHO / 82x63cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maria de Vries - Onbekend kopen? Bied vanaf 1000!

Maria de Vries - Onbekend

Geplaatst doorFleur1977

TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antoon Kruysen - De zigeuner kopen? Bied vanaf 800!

Antoon Kruysen - De zigeuner

Geplaatst doorNellyN

Jaartal1955
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Santen - Herder met schaapskudde op bospad kopen? Bied vanaf 575!

Hans van Santen - Herder met schaapskudde op bospad

Geplaatst doorIdem-Dito

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
K-GUY - Joe Strummer (full metal edition) kopen? Bied vanaf 600!

K-GUY - Joe Strummer (full metal edition)

Geplaatst doorKOENst

Jaartal2014
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen56 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMetaal
IngelijstNiet Ingelijst
Karel van Belle - Bloesem kopen? Bied vanaf 575!

Karel van Belle - Bloesem

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1938
Afmetingen88 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Dongen - Kees van Dongen, Henry de Montherlant - Les Lépreuses. kopen? Bied vanaf 950!

Kees van Dongen - Kees van Dongen, Henry de Montherlant - Les Lépreuses.

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1947
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Jack Liemburg - Dreams of the Beach kopen? Bied vanaf 750!

Jack Liemburg - Dreams of the Beach

Geplaatst doorDemivb

Jaartal2015
Afmetingen140 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Herman Brood - Straight up kopen? Bied vanaf 550!

Herman Brood - Straight up

Geplaatst doorJGB1989

TechniekSpuitbus
Afmetingen29 cm x 59 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Karel Appel - Stripes serie - Nr. 24 - Geheel nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 625!

Karel Appel - Karel Appel - Stripes serie - Nr. 24 - Geheel nieuw ingelijst

Geplaatst doorKees58

Afmetingen76 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Alechinsky - cobra compositie kopen? Bied vanaf 950!

Pierre Alechinsky - cobra compositie

Geplaatst doorbedi

TechniekEts
Afmetingen74 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - cobra compositie kopen? Bied vanaf 595!

Lucebert - cobra compositie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorbedi

Jaartal1982
TechniekCollage
Afmetingen49 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Gemengde techniek uit 1974, groot formaat kopen? Bied vanaf 2900!

Lucebert - Gemengde techniek uit 1974, groot formaat

Geplaatst doormodernart

Jaartal1974
Afmetingen94 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Johan Meeske - Van Taag naar Trondheim kopen? Bied vanaf 1500!

Johan Meeske - Van Taag naar Trondheim

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJokeHagting

Jaartal2000
TechniekAquarel
Afmetingen129 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adrianus Johannes Groenewegen - “Riviergezicht met eenden en kerktoren" kopen? Bied vanaf 600!

Adrianus Johannes Groenewegen - “Riviergezicht met eenden en kerktoren"

Geplaatst doorNellyN

Afmetingen54.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Helmut Middendorf - Zonder titel/Ohne titel (??Haus am Waldsee im schwarz weiss??) kopen? Bied vanaf 2000!

Helmut Middendorf - Zonder titel/Ohne titel (??Haus am Waldsee im schwarz weiss??)

Geplaatst doordjs

TechniekAcryl
Afmetingen73 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - kristallen schaal ‘Oiseaux’ – 2000 – oplage 8 ex. - Royal Leerdam kopen? Bied vanaf 850!

Corneille - kristallen schaal ‘Oiseaux’ – 2000 – oplage 8 ex. - Royal Leerdam

Beeld / Object

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2000
TechniekGlas
Afmetingen40.5 cm x 40.5 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Hans Habraken - Stilleven met chinees schaaltje met pruimen kopen? Bied vanaf 795!

Hans Habraken - Stilleven met chinees schaaltje met pruimen

Geplaatst doorhenrisArtSale

Jaartal2021
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Daniel Muhlhaus - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 675!

Daniel Muhlhaus - Amsterdamse gracht

Geplaatst doorKeesverbunt

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
JCJ VANDERHEYDEN - fraaie zeefdruk - 2007 - oplage 42 ex kopen? Bied vanaf 575!

JCJ VANDERHEYDEN - fraaie zeefdruk - 2007 - oplage 42 ex

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Biggetje Bennie kopen? Bied vanaf 1250!

Herman Brood - Biggetje Bennie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGabriel1974

Jaartal2004
TechniekStift
Afmetingen57 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Johan Tahon - Keramisch beeld + metalen staander ook van Tahon kopen? Bied vanaf 5500!

Johan Tahon - Keramisch beeld + metalen staander ook van Tahon

Beeld / Object

Geplaatst doorYannic

TechniekKeramiek
Afmetingen173 cm x 20 cm x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Ada Breedveld - Acryl op doek. Vrouw met een leeuw. kopen? Bied vanaf 750!

Ada Breedveld - Acryl op doek. Vrouw met een leeuw.

Geplaatst doorduif

Jaartal2004
TechniekAcryl
Afmetingen90 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Ada Breedveld - Acryl op doek. Vrouw met de zon. kopen? Bied vanaf 750!

Ada Breedveld - Acryl op doek. Vrouw met de zon.

Geplaatst doorduif

Jaartal1994
TechniekAcryl
Afmetingen67 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Rien Goene - Mannequin (met teckel) kopen? Bied vanaf 1250!

Rien Goene - Mannequin (met teckel)

Beeld / Object

Geplaatst doorArtandDesignonline

TechniekIJzer
Afmetingen60 cm x 19 cm x 10 cm (h x b x d)
Sandor Bortnyik - Gouache, Vroege Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1000!

Sandor Bortnyik - Gouache, Vroege Abstracte compositie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1922
TechniekAquarel
Afmetingen21 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rien Goene - Model kopen? Bied vanaf 850!

Rien Goene - Model

Jaartal1964
TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen111 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot) kopen? Bied vanaf 790!

Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneed en ingelijst kopen? Bied vanaf 2900!

Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneed en ingelijst

Geplaatst doormodernart

Jaartal1899
Afmetingen75 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Herman Brood - Bohemian - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Herman Brood - Bohemian - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen89 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - 'Ik' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 620!

Herman Brood - 'Ik' - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekGiclée
Afmetingen74 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Herman Brood - 'Tarzan' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 530!

Herman Brood - 'Tarzan' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen123.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1992
Afmetingen100 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - gemende techniek op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1500!

Lucebert - gemende techniek op papier, gesigneerd en ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Geo Poggenbeek - Prijsverlaging: zomers Landschap met hooibalen kopen? Bied vanaf 750!

Geo Poggenbeek - Prijsverlaging: zomers Landschap met hooibalen

Geplaatst doorGoedgevonden

Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Maurice Wyckaert - Landschap kopen? Bied vanaf 575!

Maurice Wyckaert - Landschap

Geplaatst doorPino

Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Taartje kopen? Bied vanaf 600!

Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Taartje

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Albert Saverys - schilderij op linnen, Leilelandschap, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 3000!

Albert Saverys - schilderij op linnen, Leilelandschap, handgesigneerd

Geplaatst doormodernart

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Karel Appel - De schilderskist van Karel Appel kopen? Bied vanaf 625!

Karel Appel - De schilderskist van Karel Appel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKopkoffie

Jaartal1977
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen54 cm x 54 cm (h x b)
Rien Goene - Stilleven kopen? Bied vanaf 950!

Rien Goene - Stilleven

Afmetingen68 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Adriana van Zoest - Dubbel stilleven kopen? Bied vanaf 600!

Adriana van Zoest - Dubbel stilleven

Geplaatst doorInfohenk

Jaartal1997
Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Yetty Elzas - Prijsverlaging: Gestileerd bronzen beeld van vrouw op sokkel- gesigneerd kopen? Bied vanaf 550!

Yetty Elzas - Prijsverlaging: Gestileerd bronzen beeld van vrouw op sokkel- gesigneerd

Beeld / Object

Geplaatst doorGoedgevonden

TechniekBrons
Afmetingen19 cm x 15 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Hendrik jr. De Laat - Dame met bloem en boek over de kunstenaar kopen? Bied vanaf 950!

Hendrik jr. De Laat - Dame met bloem en boek over de kunstenaar

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1979
Afmetingen98 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst