3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7770 kunstwerken aangeboden
Erich Retzlaff - Original silver print with author's copyright stamp kopen? Bied vanaf 350!
Erich Retzlaff - Original silver print with author's copyright stampFotografie
Geplaatst doorRojoultramar
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen23.5 cm x 17.2 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Imanol Marrodán - "Rebellion" AP I/VIII - Radierung / Aquatinta kopen? Bied vanaf 425!
Imanol Marrodán - "Rebellion" AP I/VIII - Radierung / AquatintaGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRojoultramar
Jaartal2006
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen88 cm x 123.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1968
Afmetingen68 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Hans Köhler - Computer Art, zeefdrukPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorRosser
Jaartal1972
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Josef Linschinger - Transformatie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Josef Linschinger - Transformatie, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal2000
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Krösselbach - Zeer zeldzaam modernistisch kunstaardewerk vaasje ontw. Cläre Zange / Karl Hein kopen? Bied vanaf 60!
Krösselbach - Zeer zeldzaam modernistisch kunstaardewerk vaasje ontw. Cläre Zange / Karl HeinGlas / Keramiek
Geplaatst doorwoerro
Afmetingen10 cm x 13 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1995
Afmetingen41 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Sam Middleton - Zeefdruk: Drum sticks - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Sam Middleton - Zeefdruk: Drum sticks - 1995Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
Dick Cassee - zeer grote linosnede: Compositie - 1988 (200 cm, uniek item !) kopen? Bied vanaf 250!
Dick Cassee - zeer grote linosnede: Compositie - 1988 (200 cm, uniek item !)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen200 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Tamara Aladin - Amber diabolo vormige vaas uitvoering Riihimaki kopen? Bied vanaf 50!
Tamara Aladin - Amber diabolo vormige vaas uitvoering RiihimakiGlas / Keramiek
Geplaatst doorwoerro
Afmetingen25 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Xavier Puigmarti - Gemengde techniek op papier, Espiritu Critico - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Xavier Puigmarti - Gemengde techniek op papier, Espiritu Critico - IngelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1990
Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst