3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
TechniekOffset
Afmetingen75.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Ricardo Carpani - Teller / Kupferstich von Ricardo Carpani kopen? Bied vanaf 50!
Ricardo Carpani (1930-1997) Argentijns Plaat/gravure door Ricardo Carpani
TechniekDigitale Print
Afmetingen43.5 x 31.5 cm (h x b)
€ 50
Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jacobien de Rooij - Aquarel - 1973 kopen? Bied vanaf 75!
Jacobien de Rooij (1947) Nederlands Aquarel - 1973
TechniekAquarel
Afmetingen15 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 75
Paul Overhaus - nachtlandschap kopen? Bied vanaf 125!
Paul Overhaus (1935-2014) Nederlands nachtlandschap
TechniekAquarel
Afmetingen58 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Michael Steiner - Abstrakte Siebdruck - Auflage 160 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Michael Steiner (1945) Amerikaans "BOXOS" 1980 - editie
Afmetingen107.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
€ 75
Hans-Joachim Spesshardt - Lot van 4 gesigneerde litho's- 1967 kopen? Bied vanaf 65!
Hans-Joachim Spesshardt (1935) Duits Lot van 4 gesigneerde litho's- 1967
TechniekLitho
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan van Rijsewijk - Patriciërsmolen kopen? Bied vanaf 15!
Jan van Rijsewijk (1954) Nederlands Patriciërsmolen
TechniekEts
Afmetingen32 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Jos van den Berg - Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 57!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
€ 57
Aart van Dobbenburgh - Litho: Appelvink - 1945 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Appelvink - 1945
TechniekLitho
Afmetingen38 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Gerard Bijnens - Tekens in tijdloze kleurvelden kopen? Bied vanaf 25!
Gerard Bijnens (1944) Nederlands Tekens in tijdloze kleurvelden
TechniekLitho
Afmetingen90 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
TechniekLitho
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan Martens - Medicamenta Vera I kopen? Bied vanaf 25!
Jan Martens (1939) Nederlands Medicamenta Vera I
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ruud de Wild - Zeefdruk op textiel: Longing for lullabies kopen? Bied vanaf 125!
Ruud de Wild (1969) Nederlands Zeefdruk op textiel: Longing for lullabies
Afmetingen18 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 125
Jasper Banen - Figuur kopen? Bied vanaf 510!
Jasper Banen (1962) Nederlands Figuur
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 510
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 234!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Jan van der Zee - Abstract kopen? Bied vanaf 150!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Abstract
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen27 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Isao Ikegami - ingelijste zeefdruk: Gen 4 - 1985 kopen? Bied vanaf 59!
Isao Ikegami (1938) Japans ingelijste zeefdruk: Gen 4 - 1985
Afmetingen39.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
Bert Vredegoor - De bomen kopen? Bied vanaf 25!
Bert Vredegoor (1956) Nederlands De bomen
TechniekLitho
Afmetingen75 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Vic Gentils - Apostolorum Limina + Zilver Drieluik kopen? Bied vanaf 60!
Vic Gentils (1919-1997) Belgisch Apostolorum Limina + Zilver Drieluik
TechniekBrons
Afmetingen45 x 31 x 0 cm (h x b x d)
Gewicht3.5 g
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 60
Petra Dolleman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Petra Dolleman (1960) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen56 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Herman Geerdink - Elvis kopen? Bied vanaf 30!
Herman Geerdink (1951-2005) Nederlands Elvis
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Rinne Mervel - OC III kopen? Bied vanaf 25!
Rinne Mervel (1952) Nederlands OC III
TechniekEts
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jan Montyn - Ets - 1999 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1999
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Vera van Heusden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Vera van Heusden (1959) Nederlands Zonder titel
Afmetingen105 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 28!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen64 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Corrie Kuijs - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Corrie Kuijs (1955) Nederlands Zonder titel
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Tinus de Jongh - Gebouw "De Rijnstroom" te Amsterdam kopen? Bied vanaf 1200!
Tinus de Jongh (1885-1942) Nederlands Zuid-Afrikaans Gebouw "De Rijnstroom" te Amsterdam
Afmetingen75.6 x 88.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.200
Sietse Smeding - Woman 2 kopen? Bied vanaf 75!
Sietse Smeding (1949) Nederlands Woman 2
Afmetingen110 x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Sietse Smeding - Zwanen kopen? Bied vanaf 50!
Sietse Smeding (1949) Nederlands Zwanen
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 167
11 biedingen
Pierre Henri Jacquot - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Pierre Henri Jacquot (1929-2009) Frans zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Sietse Smeding - Bird kopen? Bied vanaf 75!
Sietse Smeding (1949) Nederlands Bird
Afmetingen130 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 85
2 biedingen
Alan Davie - Kleurenlitho: Homage to Picasso - 1972 kopen? Bied vanaf 250!
Alan Davie (1920) Engels Kleurenlitho: Homage to Picasso - 1972
TechniekLitho
Afmetingen51 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Sjoerd Bakker - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Onbekend
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Sjoerd Bakker - Niet bekend kopen? Bied vanaf 50!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Niet bekend
TechniekEts
Afmetingen78 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50