Loopt vandaag af

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle items die vandaag geveild worden. Gebruik de handige zoekfilters aan de linkerkant van deze pagina om het aanbod verder op uw wensen af te stemmen.

filters 1
Er worden 192 kunstwerken aangeboden
Gena - Fantasy Planet kopen? Bied vanaf 250!

Gena - Fantasy Planet

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Banksy - 'Greenpeace' kopen? Bied vanaf 15!

Banksy - 'Greenpeace'

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorCenterfo

TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 75!

Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!!

Geplaatst dooryellow8

Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 135!

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
Leonor Fini - Zonder titel kopen? Bied vanaf 23!

Leonor Fini - Zonder titel

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekEts
Afmetingen67 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sandra Jayat - La pensée marbrée s'est posée sur l'absence arrosée kopen? Bied vanaf 25!

Sandra Jayat - La pensée marbrée s'est posée sur l'absence arrosée

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marie de Valon - Provance IV kopen? Bied vanaf 22!

Marie de Valon - Provance IV

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marie de Valon - Provance II kopen? Bied vanaf 21!

Marie de Valon - Provance II

TechniekLitho
Afmetingen44 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Poli - Composition I kopen? Bied vanaf 25!

Jacques Poli - Composition I

TechniekLitho
Afmetingen104 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Poli - Composition V kopen? Bied vanaf 20!

Jacques Poli - Composition V

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Poli - Composition IV kopen? Bied vanaf 20!

Jacques Poli - Composition IV

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Poli - Composition III kopen? Bied vanaf 20!

Jacques Poli - Composition III

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Poli - Composition II kopen? Bied vanaf 20!

Jacques Poli - Composition II

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucien Van de Velde - Staring at the fire kopen? Bied vanaf 20!

Lucien Van de Velde - Staring at the fire

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucien Van de Velde - By the stove kopen? Bied vanaf 20!

Lucien Van de Velde - By the stove

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claude Mars - Bouquet de fleurs kopen? Bied vanaf 15!

Claude Mars - Bouquet de fleurs

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE III Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE III Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld . kopen? Bied vanaf 225!

Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen72 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Abstracte compositie . kopen? Bied vanaf 225!

Anton Heyboer - Abstracte compositie .

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE Handgesigneerd

Geplaatst doorSneekkunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II Handgesigneerd.

Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I Handgesigneerd.

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Willem Versteeg - Pont de Suresne kopen? Bied vanaf 90!

Jan Willem Versteeg - Pont de Suresne

Geplaatst doorWever

Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. kopen? Bied vanaf 285!

Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2006
TechniekSjabloondruk
Afmetingen25 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zuidzee kopen? Bied vanaf 750!

Corneille - Zuidzee

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen38.1 cm x 47.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Mineralogisch landschap kopen? Bied vanaf 350!

Corneille - Mineralogisch landschap

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 28.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ad van Riel - Z.t. (02-5) 10/10 kopen? Bied vanaf 45!

Ad van Riel - Z.t. (02-5) 10/10

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen27 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Falstaff, schitterend gelijst en met dubbele passepartout kopen? Bied vanaf 299!

Corneille - Falstaff, schitterend gelijst en met dubbele passepartout

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Il Trovatore (schitterend gelijst en met dubbele passepartout) kopen? Bied vanaf 299!

Corneille - Il Trovatore (schitterend gelijst en met dubbele passepartout)

Jaartal1990
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Aan Eugenie kopen? Bied vanaf 205!

Eugene Brands - Aan Eugenie

Jaartal1995
Afmetingen49 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Brands - De gele Vazen kopen? Bied vanaf 235!

Eugene Brands - De gele Vazen

Afmetingen46 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Litho, kleine oplage, professioneel gelijst kopen? Bied vanaf 375!

Klaas Gubbels - Litho, kleine oplage, professioneel gelijst

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Leef met mij (subliem gelijst) kopen? Bied vanaf 1250!

Karel Appel - Leef met mij (subliem gelijst)

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 180!

Ger Lataster - Litho (ingelijst)

TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Litho uit 1991 kopen? Bied vanaf 180!

Ger Lataster - Litho uit 1991

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - Litho met kleine oplage, fantastisch ingelijst! kopen? Bied vanaf 425!

Klaas Gubbels - Litho met kleine oplage, fantastisch ingelijst!

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Zeer grote zeefdruk, ingelijst+passepartout kopen? Bied vanaf 499!

Klaas Gubbels - Zeer grote zeefdruk, ingelijst+passepartout

Jaartal1982
Afmetingen86 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Litho 'Twee kannen', kleine oplage, prachtig gelijst kopen? Bied vanaf 425!

Klaas Gubbels - Litho 'Twee kannen', kleine oplage, prachtig gelijst

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen59 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35 kopen? Bied vanaf 375!

Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekTerragravure
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2002 kopen? Bied vanaf 245!

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2002

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen24.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 40!

Hans van Dokkum - Rozen

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

TechniekLitho
Afmetingen30.7 cm x 35.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Dokkum - Collage van 5 litho's kopen? Bied vanaf 40!

Hans van Dokkum - Collage van 5 litho's

TechniekLitho
Afmetingen31.8 cm x 42.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Dokkum - Trap met vlek kopen? Bied vanaf 50!

Hans van Dokkum - Trap met vlek

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Walter Kerkhofs - Fahrrad fahren kopen? Bied vanaf 85!

Walter Kerkhofs - Fahrrad fahren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal2002
TechniekAquarel
Afmetingen43 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lou Schoutens - Hymen an die Nacht III kopen? Bied vanaf 35!

Lou Schoutens - Hymen an die Nacht III

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal1979
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!

Theo Reusing - zonder titel

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
John Lie a Fo - Meisje met Afrikaans beeld kopen? Bied vanaf 100!

John Lie a Fo - Meisje met Afrikaans beeld

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal1998
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!

Theo Reusing - zonder titel

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen73 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard van Wingerde - Avondland kopen? Bied vanaf 40!

Gerard van Wingerde - Avondland

Fotografie

Geplaatst doorBonaMi

Jaartal1995
TechniekC-Print
Afmetingen95 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst