Vanaf 1 euro

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van items in de veiling die met een openingsbod van 1 euro worden aangeboden. Via de handige zoekfilters kunt u de resultaten verder specificeren.

filters 1
Er worden 264 kunstwerken aangeboden
Jan te Wierik - Litho ,titel Vaarwel , drukgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Jan te Wierik - Litho ,titel Vaarwel , drukgesigneerd

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKkw

Jaartal2002
TechniekVaria
Afmetingen57 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Corry Ammerlaan - verzilverde decanter set - gemerkt kopen? Bied vanaf 1!

Corry Ammerlaan - verzilverde decanter set - gemerkt

Design

Geplaatst doorLawrence

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen32 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Mariska van Duffelen - Houtsnede, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Mariska van Duffelen - Houtsnede, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1999
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen140.5 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vonne Bode - Ets, Meeting (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Vonne Bode - Ets, Meeting (Groot)

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen79 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Acceptance (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Acceptance (Groot)

TechniekEts
Afmetingen121 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daan Bucher - Zeefdruk, Vulkoek royal en echte boter kopen? Bied vanaf 1!

Daan Bucher - Zeefdruk, Vulkoek royal en echte boter

Jaartal2001
Afmetingen97 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alexander Vogels - Zeefdruk op geschept papier, Evolution III kopen? Bied vanaf 5!

Alexander Vogels - Zeefdruk op geschept papier, Evolution III

Afmetingen63 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way II kopen? Bied vanaf 6!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way II

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way I kopen? Bied vanaf 5!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way I

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away II kopen? Bied vanaf 5!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away II

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away II kopen? Bied vanaf 5!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away II

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away III kopen? Bied vanaf 1!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away III

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel kopen? Bied vanaf 1!

Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel

Jaartal1993
Afmetingen28 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Doordringen kopen? Bied vanaf 1!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Doordringen

Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Bij elkaar kopen? Bied vanaf 3!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Bij elkaar

Afmetingen74 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roos van der Meijden - Ets, Piece of cake kopen? Bied vanaf 1!

Roos van der Meijden - Ets, Piece of cake

Jaartal2001
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Samen kopen? Bied vanaf 1!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Samen

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Lie a Fo - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 5!

John Lie a Fo - Zeefdruk, Zonder titel

Jaartal1993
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1989
Afmetingen54.5 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Lie a Fo - Zeefdruk, Goethe's Golflengte kopen? Bied vanaf 1!

John Lie a Fo - Zeefdruk, Goethe's Golflengte

Jaartal1985
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van de Laar - Zeefdruk, Rivier en land kopen? Bied vanaf 1!

Henk van de Laar - Zeefdruk, Rivier en land

Jaartal2011
Afmetingen60 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bernard Charoy - Litho, Meisje op het strand kopen? Bied vanaf 1!

Bernard Charoy - Litho, Meisje op het strand

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton van Summeren - Houtdruk uit het Art Finance Portfolio kopen? Bied vanaf 1!

Ton van Summeren - Houtdruk uit het Art Finance Portfolio

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1990
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen105 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik van Iersel - Lot van twee litho's, The Storytellers kopen? Bied vanaf 1!

Rik van Iersel - Lot van twee litho's, The Storytellers

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peer Veneman - Ets uit het Art Finance Portfolio kopen? Bied vanaf 5!

Peer Veneman - Ets uit het Art Finance Portfolio

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harald Vlugt - Zeefdruk uit het Art Finance Portfolio kopen? Bied vanaf 1!

Harald Vlugt - Zeefdruk uit het Art Finance Portfolio

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen72 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin van Vreden - Zeefdruk uit het Art Finance Portfolio kopen? Bied vanaf 1!

Martin van Vreden - Zeefdruk uit het Art Finance Portfolio

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1990
Afmetingen100.5 cm x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Scholte - Zeefdruk uit het Art Finance Portfolio kopen? Bied vanaf 31!

Rob Scholte - Zeefdruk uit het Art Finance Portfolio

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen106 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aldert Mantje - Zeefdruk uit het Art Finance Portfolio kopen? Bied vanaf 1!

Aldert Mantje - Zeefdruk uit het Art Finance Portfolio

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Sterk - Olieverf op paneel, Z.T. Abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 5!

Han Sterk - Olieverf op paneel, Z.T. Abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen125 cm x 138.5 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Bert Loerakker - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Bert Loerakker - Zeefdruk, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen30 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Warffemius - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Piet Warffemius - Zeefdruk, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen30 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Salentijn - Zeefdruk, Z.t. Hoofd kopen? Bied vanaf 1!

Kees Salentijn - Zeefdruk, Z.t. Hoofd

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Verstijnen - Zeefdruk, Motorrijdertje kopen? Bied vanaf 5!

Ad Verstijnen - Zeefdruk, Motorrijdertje

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen41 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mattie Schilders - Zeefdruk, Razende aarde I kopen? Bied vanaf 1!

Mattie Schilders - Zeefdruk, Razende aarde I

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2005
Afmetingen42 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mattie Schilders - Zeefdruk, Razende aarde II kopen? Bied vanaf 1!

Mattie Schilders - Zeefdruk, Razende aarde II

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2005
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mattie Schilders - Zeefdruk, Water, Bron van leven 4 kopen? Bied vanaf 5!

Mattie Schilders - Zeefdruk, Water, Bron van leven 4

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2005
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mattie Schilders - Zeefdruk, Water, Bron van leven 3 kopen? Bied vanaf 1!

Mattie Schilders - Zeefdruk, Water, Bron van leven 3

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2005
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mattie Schilders - Zeefdruk, Water, Bron van leven 2 kopen? Bied vanaf 5!

Mattie Schilders - Zeefdruk, Water, Bron van leven 2

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2005
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker kopen? Bied vanaf 15!

Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Corneille - Litho, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Martens - Lot van twee zeefdrukken, Atmospheric Phenomena I en II (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Jan Martens - Lot van twee zeefdrukken, Atmospheric Phenomena I en II (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik van Iersel - Handgesigneerde canvas tasje met zes catalogusboeken kopen? Bied vanaf 1!

Rik van Iersel - Handgesigneerde canvas tasje met zes catalogusboeken

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen41 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet van Mook - Acryl op hardboard, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Piet van Mook - Acryl op hardboard, Zonder titel (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Piet van Mook - Olieverf op doek, Haar (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Piet van Mook - Olieverf op doek, Haar (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Piet van Mook - Gemengde techniek op papier, Abstract - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Piet van Mook - Gemengde techniek op papier, Abstract - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
Afmetingen82 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rob Scholte - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Rob Scholte - Zeefdruk, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
Afmetingen75 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bert Braam - Acryl op paneel, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Bert Braam - Acryl op paneel, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Huf - Klassieke Foto, Sieto & Marijke Hoving kopen? Bied vanaf 1!

Paul Huf - Klassieke Foto, Sieto & Marijke Hoving

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1960
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen26.5 cm x 21.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst