1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2582 kunstwerken aangeboden
Jean Bilquin - Tekening - Ingelijst kopen? Bied vanaf 220!

Jean Bilquin - Tekening - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorD-Art

TechniekPotlood
Afmetingen69 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - “Voyageur”(reiziger) zeldzame ets kopen? Bied vanaf 75!

Jan Montyn - “Voyageur”(reiziger) zeldzame ets

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen56.5 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Rustende amazone kopen? Bied vanaf 100!

Jan Sierhuis - Rustende amazone

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGerard65

Jaartal1992
TechniekPotlood
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henner Knauf - Winter Landschap kopen? Bied vanaf 25!

Henner Knauf - Winter Landschap

Geplaatst doorIain1954

Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees de Vries - Abstracte compositie | Unicum kopen? Bied vanaf 150!

Kees de Vries - Abstracte compositie | Unicum

Geplaatst doorD-Art

TechniekAcryl
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorD-Art

TechniekAcryl
Afmetingen41 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri de Haas - 4 aquarellen in bus! kopen? Bied vanaf 50!

Henri de Haas - 4 aquarellen in bus!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1995
TechniekAquarel
Afmetingen14 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Mari ten Kate - BOSZICHT / AQUAREL / 45x58cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 125!

Mari ten Kate - BOSZICHT / AQUAREL / 45x58cm / KADER / SIG

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen45 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Verwey - BLOEMENPRACHT / AQUAREL / 61x61x5cm / KADER / SIG / 1975 kopen? Bied vanaf 175!

Kees Verwey - BLOEMENPRACHT / AQUAREL / 61x61x5cm / KADER / SIG / 1975

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1975
TechniekAquarel
Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - Wrapped Coast - grote artcard - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Christo - Wrapped Coast - grote artcard - handgesigneerd

Geplaatst doorCuRio

Jaartal1969
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen27 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ulrike Siecaup - Frau Siecaup kopen? Bied vanaf 1!

Ulrike Siecaup - Frau Siecaup

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2001
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Brons (Onbekend) - PLAQUETTE MET IN RELIËF DE H. LAURENTIUS OP HET ROOSTER kopen? Bied vanaf 59!

Brons (Onbekend) - PLAQUETTE MET IN RELIËF DE H. LAURENTIUS OP HET ROOSTER

Beeld / Object

Geplaatst doorAmi

Jaartal1996
TechniekBrons
Afmetingen9.2 cm x 8.7 cm x 1.5 cm (h x b x d)
Hans van der Ham - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Hans van der Ham - zonder titel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1996
TechniekVaria
Marita Staf - Go by Car kopen? Bied vanaf 1!

Marita Staf - Go by Car

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
Corneille - 'Vogel', mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 275!

Corneille - 'Vogel', mooi gelijst!

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Schilte & Portielje - No Try Out kopen? Bied vanaf 1!

Schilte & Portielje - No Try Out

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2000
TechniekVaria
Peter Schat - TO YOU CANTO GENERAL kopen? Bied vanaf 3!

Peter Schat - TO YOU CANTO GENERAL

Vinyl

Geplaatst doorRenee

TypeLP
Frank Sinatra - The best of Frank Sinatra kopen? Bied vanaf 1!

Frank Sinatra - The best of Frank Sinatra

Vinyl

Geplaatst doorRenee

TypeLP
Jan Latinne - couple kopen? Bied vanaf 55!

Jan Latinne - couple

Geplaatst doorkunstminnaar2016

Jaartal2006
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Sinatra - The Concert Sinatra kopen? Bied vanaf 1!

Frank Sinatra - The Concert Sinatra

Vinyl

Geplaatst doorRenee

TypeLP
Antonie Eikemans - Houtskool, Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Antonie Eikemans - Houtskool, Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekHoutskool
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alfred van Neste - Stadgezicht. kopen? Bied vanaf 55!

Alfred van Neste - Stadgezicht.

Geplaatst doorloeluik

Jaartal1920
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
John Barry - "The Whisperers kopen? Bied vanaf 1!

John Barry - "The Whisperers

Vinyl

Geplaatst doorRenee

TypeLP
Corneille - 2 femmes kopen? Bied vanaf 100!

Corneille - 2 femmes

Jaartal1997
Afmetingen20 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - birds kopen? Bied vanaf 100!

Corneille - birds

Jaartal1995
Afmetingen16 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antonie Eikemans - Houtskool, Spanner 4 kopen? Bied vanaf 1!

Antonie Eikemans - Houtskool, Spanner 4

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHoutskool
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
Antonie Eikemans - Houtskool, Die dier kopen? Bied vanaf 1!

Antonie Eikemans - Houtskool, Die dier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHoutskool
Afmetingen30 cm x 23 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Antonie Eikemans - Houtskool, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHoutskool
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Poeder - Vlaamse Gaai kopen? Bied vanaf 110!

Henk Poeder - Vlaamse Gaai

Geplaatst doorhpoeder

Afmetingen23.5 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Henk Poeder - Wielewaal kopen? Bied vanaf 120!

Henk Poeder - Wielewaal

Geplaatst doorhpoeder

Afmetingen35 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Henk Visch - Ets, In een onbewaakt zwijgen kopen? Bied vanaf 3!

Henk Visch - Ets, In een onbewaakt zwijgen

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Visch - Handgekleurde ets, Over de herkenbaarheid kopen? Bied vanaf 15!

Henk Visch - Handgekleurde ets, Over de herkenbaarheid

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Visch - Handgekleurde ets, In eigen zichtbaarheid verborgen kopen? Bied vanaf 3!

Henk Visch - Handgekleurde ets, In eigen zichtbaarheid verborgen

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Visch - Handgekleurde ets, Plaats bepalen kopen? Bied vanaf 10!

Henk Visch - Handgekleurde ets, Plaats bepalen

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - Fly V7 kopen? Bied vanaf 160!

Espen Hagen - Fly V7

Geplaatst doorArchimedes

Jaartal2007
Afmetingen135 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Henk Poeder - Bonte specht kopen? Bied vanaf 85!

Henk Poeder - Bonte specht

Geplaatst doorhpoeder

Afmetingen42 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Peter Vos - Ascalaphus kopen? Bied vanaf 150!

Peter Vos - Ascalaphus

Geplaatst doorZomertje50

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen36 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Albert Saverys - schilderij op linnen, Leilelandschap, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 3000!

Albert Saverys - schilderij op linnen, Leilelandschap, handgesigneerd

Geplaatst doormodernart

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hans van Wingerden - Suprematische Compositie II kopen? Bied vanaf 150!

Hans van Wingerden - Suprematische Compositie II

Geplaatst doorArtfox

Jaartal1988
Afmetingen143 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Willem Versteeg - Vijverpartij Jachthuis kopen? Bied vanaf 90!

Jan Willem Versteeg - Vijverpartij Jachthuis

Geplaatst doorWever

Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Brasil God kopen? Bied vanaf 130!

Herman Brood - Brasil God

Geplaatst doorro53

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gena - Infinity kopen? Bied vanaf 350!

Gena - Infinity

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - Gr Zeefdruk SIX LADIES AT THE BLUE BAR. Hand gesigneerd. kopen? Bied vanaf 40!

Espen Hagen - Gr Zeefdruk SIX LADIES AT THE BLUE BAR. Hand gesigneerd.

Geplaatst doorduif

Afmetingen40 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - Grote hand gesigneerde zeefdruk 'Six ladies at The black bar' kopen? Bied vanaf 40!

Espen Hagen - Grote hand gesigneerde zeefdruk 'Six ladies at The black bar'

Geplaatst doorduif

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adriana van Zoest - Dubbel stilleven kopen? Bied vanaf 600!

Adriana van Zoest - Dubbel stilleven

Geplaatst doorInfohenk

Jaartal1997
Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
José Luis Casasola - onbekend kopen? Bied vanaf 1!

José Luis Casasola - onbekend

Beeld / Object

Geplaatst doorweegschaal

TechniekTin
Afmetingen7.5 cm x 6.0 cm x 6.0 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Charles Reuben Ryley - Justice & Peace kopen? Bied vanaf 2500!

Charles Reuben Ryley - Justice & Peace

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorimtherefore

Jaartal1789
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Miroslav Klinger - gemaakt voor Zelezny Brod amber of geel citrine glas kopen? Bied vanaf 50!

Miroslav Klinger - gemaakt voor Zelezny Brod amber of geel citrine glas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBybastiaan

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen26 cm x 18 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Miroslav Klinger - voor Železnobrodské Sklo in amber of geel citrine glas kopen? Bied vanaf 50!

Miroslav Klinger - voor Železnobrodské Sklo in amber of geel citrine glas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBybastiaan

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen19 cm x 12 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Henry De Groux - Le Christ kopen? Bied vanaf 4500!

Henry De Groux - Le Christ

Geplaatst doorimtherefore

Jaartal1900
TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst