1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2587 kunstwerken aangeboden
Roger Hebbelinck - Stadgezicht. kopen? Bied vanaf 55!

Roger Hebbelinck - Stadgezicht.

Geplaatst doorloeluik

Jaartal1950
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Nieuwendijk - Finding the right one kopen? Bied vanaf 150!

Peter Nieuwendijk - Finding the right one

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1989
TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor M. van der Woerd - St, Nicolaaskerk Utrecht. kopen? Bied vanaf 50!

Cor M. van der Woerd - St, Nicolaaskerk Utrecht.

Geplaatst doorloeluik

Jaartal1938
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gena - Abstract Balance kopen? Bied vanaf 350!

Gena - Abstract Balance

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Louis Christiaan Kalff - Landschap kopen? Bied vanaf 50!

Louis Christiaan Kalff - Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1934
TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Potterij Zaalberg - Geglazuurde steengoed asbak kopen? Bied vanaf 50!

Potterij Zaalberg - Geglazuurde steengoed asbak

Glas / Keramiek

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen6.5 cm x 29.5 cm x 29.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Lot van zilveren hondje en verzilverde leest kopen? Bied vanaf 20!

Lot van zilveren hondje en verzilverde leest

Sieraden

TechniekZilver
Afmetingen1.9 cm x 3.1 cm x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdZonder keur
Willem Steelink (sr.) - Ets naar een schilderij van Theophile de Bock - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Willem Steelink (sr.) - Ets naar een schilderij van Theophile de Bock - Ingelijst

Grafiek tot 1900

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen78 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst
Jan te Wierik - Litho ,titel Vaarwel , drukgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Jan te Wierik - Litho ,titel Vaarwel , drukgesigneerd

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKkw

Jaartal2002
TechniekVaria
Afmetingen57 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Jo Delahaut - Blauwe en zwarte geometrische compositie kopen? Bied vanaf 200!

Jo Delahaut - Blauwe en zwarte geometrische compositie

Geplaatst doorCHARLESDI

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - nocturne - artisten kopen? Bied vanaf 450!

Fon Klement - nocturne - artisten

Geplaatst doorkunstminnaar2016

Jaartal1960
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen41 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christian Dotremont - Logogram. Grote (60x80 cm) en zeldzame Cobra litho kopen? Bied vanaf 350!

Christian Dotremont - Logogram. Grote (60x80 cm) en zeldzame Cobra litho

Geplaatst doorCHARLESDI

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - JEUX OLYMPIQUES / KLEURLITHO / 72x51cm / SIG kopen? Bied vanaf 230!

Corneille - JEUX OLYMPIQUES / KLEURLITHO / 72x51cm / SIG

Geplaatst doorSBGallery

TechniekLitho
Afmetingen72 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicky van der Wilde - Meisje met Hamster. kopen? Bied vanaf 90!

Nicky van der Wilde - Meisje met Hamster.

Geplaatst doorBertvee

Afmetingen78 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Louis Bron - Ezels met baas. kopen? Bied vanaf 55!

Louis Bron - Ezels met baas.

Geplaatst doorloeluik

Jaartal1930
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Andriessen - onbekend kopen? Bied vanaf 400!

Frans Andriessen - onbekend

Geplaatst doormensokuik

Afmetingen120 cm x 203 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Hofland - Hollandse molen kopen? Bied vanaf 65!

Jan Hofland - Hollandse molen

Geplaatst doorNicoletteAnna

Jaartal1948
Afmetingen16 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Rob Cox - Clown kopen? Bied vanaf 50!

Rob Cox - Clown

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1963
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen73 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Rijsewijk - Stadsgezicht Culemborg -ets- kopen? Bied vanaf 25!

Jan van Rijsewijk - Stadsgezicht Culemborg -ets-

Geplaatst doorkunstmest

TechniekDroge Naald
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Gobi I - 1988 (groot!) kopen? Bied vanaf 170!

Jan Cremer - Gobi I - 1988 (groot!)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Zonder titel. Oplage; slechts 1 exemplaar. E/A. kopen? Bied vanaf 95!

Jan Montyn - Zonder titel. Oplage; slechts 1 exemplaar. E/A.

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Princee - Berglandschap kopen? Bied vanaf 75!

Gerard Princee - Berglandschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohn54

TechniekGouache
Afmetingen52 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mariska van Duffelen - Houtsnede, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Mariska van Duffelen - Houtsnede, Zonder titel

Jaartal1999
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen140.5 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vonne Bode - Ets, Meeting (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Vonne Bode - Ets, Meeting (Groot)

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen79 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Acceptance (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Acceptance (Groot)

TechniekEts
Afmetingen121 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daan Bucher - Zeefdruk, Vulkoek royal en echte boter kopen? Bied vanaf 1!

Daan Bucher - Zeefdruk, Vulkoek royal en echte boter

Jaartal2001
Afmetingen97 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alexander Vogels - Zeefdruk op geschept papier, Evolution III kopen? Bied vanaf 5!

Alexander Vogels - Zeefdruk op geschept papier, Evolution III

Afmetingen63 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Miriam Slaats - Map met drie zeefdrukken, Alle kennis komt voort uit onze zintuigen kopen? Bied vanaf 40!

Miriam Slaats - Map met drie zeefdrukken, Alle kennis komt voort uit onze zintuigen

Afmetingen52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way II kopen? Bied vanaf 6!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way II

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way I kopen? Bied vanaf 5!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, On my way I

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away II kopen? Bied vanaf 5!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Aware away II

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away II kopen? Bied vanaf 5!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away II

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away III kopen? Bied vanaf 1!

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Always away III

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel kopen? Bied vanaf 1!

Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel

Jaartal1993
Afmetingen28 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Doordringen kopen? Bied vanaf 1!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Doordringen

Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Bij elkaar kopen? Bied vanaf 3!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Bij elkaar

Afmetingen74 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roos van der Meijden - Ets, Piece of cake kopen? Bied vanaf 1!

Roos van der Meijden - Ets, Piece of cake

Jaartal2001
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Samen kopen? Bied vanaf 1!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Samen

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Lie a Fo - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 5!

John Lie a Fo - Zeefdruk, Zonder titel

Jaartal1993
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1989
Afmetingen54.5 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Lie a Fo - Zeefdruk, Goethe's Golflengte kopen? Bied vanaf 1!

John Lie a Fo - Zeefdruk, Goethe's Golflengte

Jaartal1985
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van de Laar - Zeefdruk, Rivier en land kopen? Bied vanaf 1!

Henk van de Laar - Zeefdruk, Rivier en land

Jaartal2011
Afmetingen60 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bernard Charoy - Litho, Meisje op het strand kopen? Bied vanaf 1!

Bernard Charoy - Litho, Meisje op het strand

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ursula Pless - Zeefdruk, Z.t. Abstract Compositie kopen? Bied vanaf 35!

Ursula Pless - Zeefdruk, Z.t. Abstract Compositie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen49 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Bruno Vekemans - Litho, Le train kopen? Bied vanaf 100!

Bruno Vekemans - Litho, Le train

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen92.5 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Constantin Sevtov - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Anton Constantin Sevtov - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
Afmetingen65 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton van Summeren - Houtdruk uit het Art Finance Portfolio kopen? Bied vanaf 1!

Ton van Summeren - Houtdruk uit het Art Finance Portfolio

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1990
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen105 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik van Iersel - Lot van twee litho's, The Storytellers kopen? Bied vanaf 1!

Rik van Iersel - Lot van twee litho's, The Storytellers

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peer Veneman - Ets uit het Art Finance Portfolio kopen? Bied vanaf 5!

Peer Veneman - Ets uit het Art Finance Portfolio

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harald Vlugt - Zeefdruk uit het Art Finance Portfolio kopen? Bied vanaf 1!

Harald Vlugt - Zeefdruk uit het Art Finance Portfolio

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen72 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst