1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2582 kunstwerken aangeboden
Jochen Schimmelpenning - Uscita kopen? Bied vanaf 59!

Jochen Schimmelpenning - Uscita

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hein Bohlen - Tasse im Atelier kopen? Bied vanaf 29!

Hein Bohlen - Tasse im Atelier

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Egyptian Piramide [zeldzaam] kopen? Bied vanaf 325!

Anton Heyboer - Egyptian Piramide [zeldzaam]

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen52.5 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 225!

Anton Heyboer - geen titel

Geplaatst doorlowracer

TechniekAcryl
Afmetingen80 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marinus Boezem - In het teken van Venus kopen? Bied vanaf 1!

Marinus Boezem - In het teken van Venus

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorbewe

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen33.2 cm x 24.8 cm (h x b)
Panamarenko - Hazerug kopen? Bied vanaf 725!

Panamarenko - Hazerug

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen75.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marinus Boezem - Peinture Baroque kopen? Bied vanaf 1!

Marinus Boezem - Peinture Baroque

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorbewe

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen23.3 cm x 31.8 cm (h x b)
John Raedecker - litho: balletdanseres kopen? Bied vanaf 50!

John Raedecker - litho: balletdanseres

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekProefdruk
Afmetingen63 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Aat Veldhoen - Rotaprint - Netty Davegos met nonnekap, naakt - 1964

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen47 cm x 34 cm (h x b)
Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!

Anton Martineau - Litho: Tango - 1998

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rien Goene - Model kopen? Bied vanaf 850!

Rien Goene - Model

Geplaatst doorArtandDesignonline

Jaartal1964
TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint - Portret van Gerrit Lakmaaker, de ethersnuiver - 1964 kopen? Bied vanaf 55!

Aat Veldhoen - Rotaprint - Portret van Gerrit Lakmaaker, de ethersnuiver - 1964

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)

Ciano Siewert - Litho: Hollands landschap

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Verwey - Foto van Nico Koster kopen? Bied vanaf 75!

Kees Verwey - Foto van Nico Koster

Fotografie

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen82 cm x 79 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Willem den Ouden - rivierlandschap kopen? Bied vanaf 140!

Willem den Ouden - rivierlandschap

Geplaatst doorDDC

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen73 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Nieuwendijk - PURAH BESAKIH 2 kopen? Bied vanaf 195!

Peter Nieuwendijk - PURAH BESAKIH 2

Geplaatst doorendyk177

Jaartal2001
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Nieuwendijk - PURAH BESAKIH 1 kopen? Bied vanaf 195!

Peter Nieuwendijk - PURAH BESAKIH 1

Geplaatst doorendyk177

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Sinatra - Try a Little Tenderness kopen? Bied vanaf 1!

Frank Sinatra - Try a Little Tenderness

Vinyl

Geplaatst doorRenee

TypeLP
Dirk Hidde Nijland - Café-tje - Litho kopen? Bied vanaf 75!

Dirk Hidde Nijland - Café-tje - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1930
TechniekLitho
Afmetingen15.6 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Johannes Graadt van Roggen - Stal in Grave - Ets kopen? Bied vanaf 60!

Johannes Graadt van Roggen - Stal in Grave - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1900
TechniekEts
Afmetingen8.9 cm x 11.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman van der Jagt - De Maaier - Ets kopen? Bied vanaf 50!

Herman van der Jagt - De Maaier - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1930
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Waalko Jans Dingemans (sr.) - Werkpaarden in span op het veld - Ets kopen? Bied vanaf 55!

Waalko Jans Dingemans (sr.) - Werkpaarden in span op het veld - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen10 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Kamminga - Goudgeel oogstveld - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 90!

Simon Kamminga - Goudgeel oogstveld - Gemengde techniek

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen38 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Thole - Yvonne Pauwels - De barmhartige kopen? Bied vanaf 775!

Karel Thole - Yvonne Pauwels - De barmhartige

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorimtherefore

Jaartal1955
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen38.1 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Tolman - (1948, Amsterdam), bruisende voorstelling in vrolijke kleuren kopen? Bied vanaf 125!

Ronald Tolman - (1948, Amsterdam), bruisende voorstelling in vrolijke kleuren

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen81.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Robert Barry - 10 items uit de serie point d'ironie kopen? Bied vanaf 10!

Robert Barry - 10 items uit de serie point d'ironie

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Hendrik jr. De Laat - Dame met bloem en boek over de kunstenaar kopen? Bied vanaf 950!

Hendrik jr. De Laat - Dame met bloem en boek over de kunstenaar

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1979
Afmetingen98 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Schoonhoven - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Jan Schoonhoven - Zonder titel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1995
TechniekVaria
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
Helena van der Kraan - VISTA kopen? Bied vanaf 1!

Helena van der Kraan - VISTA

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Afmetingen43 cm x 62 cm (h x b)
Pierre Alechinsky - Solo de Sculpture et Divertissement / arrangé pour peinture de quatre mains kopen? Bied vanaf 100!

Pierre Alechinsky - Solo de Sculpture et Divertissement / arrangé pour peinture de quatre mains

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1963
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
Frank Sinatra - A Man Alone kopen? Bied vanaf 1!

Frank Sinatra - A Man Alone

Vinyl

Geplaatst doorRenee

TypeLP
George Brecht - Drip Music kopen? Bied vanaf 1!

George Brecht - Drip Music

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2018
TechniekVaria
Afmetingen18 cm x 18 cm (h x b)
Tony van de Vorst - Kinderen kopen? Bied vanaf 25!

Tony van de Vorst - Kinderen

Beeld / Object

Geplaatst doorGuusFroberg

Jaartal1989
TechniekBrons
Afmetingen15 cm x 6.5 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Romke faber - Bosgezicht bij vijver - Pastel kopen? Bied vanaf 150!

Romke faber - Bosgezicht bij vijver - Pastel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1934
Afmetingen46 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - kleurrijke voorstelling van dorp in de natuur kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - kleurrijke voorstelling van dorp in de natuur

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen95 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arno Kramer - Catalogus 1999 - Originele aquarel en potlood omslag - Mint - En 6 andere AKr kopen? Bied vanaf 175!

Arno Kramer - Catalogus 1999 - Originele aquarel en potlood omslag - Mint - En 6 andere AKr

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorChors

Jaartal1999
Afmetingen23 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Reinier Willem Kennedy - Kalebasplanten - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Reinier Willem Kennedy - Kalebasplanten - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Hebbelinck - Vlaams hofje - Ets kopen? Bied vanaf 50!

Roger Hebbelinck - Vlaams hofje - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen22 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem de Ridder - Vinyl - Slowscan editions kopen? Bied vanaf 1!

Willem de Ridder - Vinyl - Slowscan editions

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2019
TechniekVaria
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
Keimpe Kootstra - Anemonen en fruit. kopen? Bied vanaf 275!

Keimpe Kootstra - Anemonen en fruit.

Geplaatst doorOnderdetafel

Jaartal2020
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho uit Six Reves peints, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 355!

Corneille - Litho uit Six Reves peints, mooi gelijst

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen81 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rien van den Brink - Ets en aquatint , Drie-Kwart - 1976 kopen? Bied vanaf 25!

Rien van den Brink - Ets en aquatint , Drie-Kwart - 1976

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daniel Tavenier - Don’t Wear Masks , ets?, litho?, houtsnede? – 1991 – oplage 25 ex. kopen? Bied vanaf 30!

Daniel Tavenier - Don’t Wear Masks , ets?, litho?, houtsnede? – 1991 – oplage 25 ex.

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1991
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen65 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Battermann - Linosnede met een gedicht van Bertus Aafjes , De hond Kommer - 1974 kopen? Bied vanaf 40!

Jan Battermann - Linosnede met een gedicht van Bertus Aafjes , De hond Kommer - 1974

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1974
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste gemengde techniek , Fotografie & collage , Portret - 1997 kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste gemengde techniek , Fotografie & collage , Portret - 1997

Fotografie

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1997
TechniekGemengde techniek
Afmetingen25.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronnie Meerts - Ets , Hotelschool Den Haag kopen? Bied vanaf 25!

Ronnie Meerts - Ets , Hotelschool Den Haag

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekEts
Afmetingen15 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 1!

Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles

Fotografie

Geplaatst doorRenee

Jaartal2015
TechniekC-Print
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst