1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2582 kunstwerken aangeboden
Menno van Meeteren Brouwer - Meisje met bloemen kopen? Bied vanaf 80!

Menno van Meeteren Brouwer - Meisje met bloemen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLaVida

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen14 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leendert Blok - Collectie van 14 Westraven Chanoir items- zie 1e overzichtsfoto kopen? Bied vanaf 105!

Leendert Blok - Collectie van 14 Westraven Chanoir items- zie 1e overzichtsfoto

Glas / Keramiek

Geplaatst doorGoedgevonden

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen21 cm x 19 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 5!

Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
Oliver Sieber - Patat kopen? Bied vanaf 1!

Oliver Sieber - Patat

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Annemarie Fischer - Toegeschreven aan - Groot , ingelijst acrylverf op doek , Het concert – 1998 kopen? Bied vanaf 350!

Annemarie Fischer - Toegeschreven aan - Groot , ingelijst acrylverf op doek , Het concert – 1998

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen81 cm x 111 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Gerardus Johannes Roermeester - Winterse landweg bij woning - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 100!

Gerardus Johannes Roermeester - Winterse landweg bij woning - Gemengde techniek

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen49 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Spittende boer - Houtsnede kopen? Bied vanaf 1!

Kees Andrea - Spittende boer - Houtsnede

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1939
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen11.2 cm x 8.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jehan Berjonneau - Oberammergau kopen? Bied vanaf 250!

Jehan Berjonneau - Oberammergau

Geplaatst doorPetervBa

Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Ellen van Toor - Thee | kleurenets met inkt kopen? Bied vanaf 55!

Ellen van Toor - Thee | kleurenets met inkt

Geplaatst doortakamine

TechniekEts
Afmetingen75 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ellen van Toor - het water van Delft | kleurenets met gemengde techniek kopen? Bied vanaf 65!

Ellen van Toor - het water van Delft | kleurenets met gemengde techniek

Geplaatst doortakamine

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dienke de Vries-Rohde - Avondrood | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 85!

Dienke de Vries-Rohde - Avondrood | Olieverfschilderij

Geplaatst doortakamine

Jaartal1968
Afmetingen64.5 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dienke de Vries-Rohde - Avondschemering | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 75!

Dienke de Vries-Rohde - Avondschemering | Olieverfschilderij

Geplaatst doortakamine

Afmetingen57 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dienke de Vries-Rohde - Fjord | Groot olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 99!

Dienke de Vries-Rohde - Fjord | Groot olieverfschilderij

Geplaatst doortakamine

Jaartal1962
Afmetingen71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Artur Bual - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Artur Bual - zonder titel

Geplaatst door02511

Jaartal1979
Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 29!

Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij

Geplaatst doortakamine

Afmetingen68.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sylvia Oudkerk - De slager in Lanzou | kleurenets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 40!

Sylvia Oudkerk - De slager in Lanzou | kleurenets (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61.5 cm x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dorian Hiethaar - Wit prieel in het bos | kleurlitho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 30!

Dorian Hiethaar - Wit prieel in het bos | kleurlitho (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Peter van Opheusden - heksen sabbat | kleuren zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!

Jan Peter van Opheusden - heksen sabbat | kleuren zeefdruk (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Afmetingen52 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met bloemen | Gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met bloemen | Gemengde techniek (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Afmetingen60 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willemien Albers - Zinnebeelden | Gouache - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Willemien Albers - Zinnebeelden | Gouache - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

Jaartal2011
TechniekGouache
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x landschap Terschelling | 2x olieverf schilderijen (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x landschap Terschelling | 2x olieverf schilderijen (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1997
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven | olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven | olieverf op paneel

Geplaatst doortakamine

Jaartal1932
Afmetingen51.5 cm x 61.5 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Gordon House - abstracte compositie zonder titel kopen? Bied vanaf 80!

Gordon House - abstracte compositie zonder titel

Geplaatst doormonschau

Jaartal1974
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Huizer - Blok kopen? Bied vanaf 50!

Dirk Huizer - Blok

Geplaatst doormonschau

Jaartal1984
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Therese de Groot - Beeld vrouw kopen? Bied vanaf 1200!

Therese de Groot - Beeld vrouw

Beeld / Object

Geplaatst doorAlithere_11

Jaartal1975
TechniekBrons
Afmetingen52 cm x 18 cm x 28 cm (h x b x d)
Annora Spence - kleurenzeefdruk | 'The white caravan' kopen? Bied vanaf 140!

Annora Spence - kleurenzeefdruk | 'The white caravan'

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen38 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Marc Otte - vuurwerkramp kopen? Bied vanaf 1!

Marc Otte - vuurwerkramp

Geplaatst door02511

Jaartal2004
TechniekComputerprint
Afmetingen68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jim Van Overbeek - kleurenlitho | 'De mijl van Laren' | 1989 kopen? Bied vanaf 50!

Jim Van Overbeek - kleurenlitho | 'De mijl van Laren' | 1989

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cees Dolk - kleurenzeefdruk | 'Engel 384' | Printers proof kopen? Bied vanaf 65!

Cees Dolk - kleurenzeefdruk | 'Engel 384' | Printers proof

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen51 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 135!

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Gena - Abstract “ Energie “ kopen? Bied vanaf 250!

Gena - Abstract “ Energie “

Geplaatst doorGNart

Jaartal2019
TechniekAcryl
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - Happy Fly kopen? Bied vanaf 150!

Espen Hagen - Happy Fly

Geplaatst doorArtsydesign

Jaartal2007
Afmetingen75 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jan Willem Versteeg - L'église d'Auvers-sur-Oise kopen? Bied vanaf 85!

Jan Willem Versteeg - L'église d'Auvers-sur-Oise

Geplaatst doorWever

Afmetingen60 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jochem de Graaf - 9 vrouwen kopen? Bied vanaf 135!

Jochem de Graaf - 9 vrouwen

Geplaatst doorEllyvg

Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Blanca - Naakte woede kopen? Bied vanaf 279!

Paul Blanca - Naakte woede

Fotografie

Geplaatst doorBobScholteArt

TechniekDigitale Print
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Blanca - Naakte dame kopen? Bied vanaf 249!

Paul Blanca - Naakte dame

Fotografie

Geplaatst doorBobScholteArt

Jaartal1989
TechniekDigitale Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Blanca - Giullia kopen? Bied vanaf 279!

Paul Blanca - Giullia

Fotografie

Geplaatst doorBobScholteArt

Jaartal2008
TechniekDigitale Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Blanca - Pier van Scheveningen kopen? Bied vanaf 249!

Paul Blanca - Pier van Scheveningen

Fotografie

Geplaatst doorBobScholteArt

Jaartal2010
TechniekDigitale Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Blanca - Danser Nationaal Ballet kopen? Bied vanaf 249!

Paul Blanca - Danser Nationaal Ballet

Fotografie

Geplaatst doorBobScholteArt

TechniekDigitale Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Jan Kamerbeek - Dansende duivels - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Henk Jan Kamerbeek - Dansende duivels - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bonnie Willems - Geometrisch compositie - Blinddruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Bonnie Willems - Geometrisch compositie - Blinddruk, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1995
TechniekPreeg/Blinddruk
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaus van der Locht - Abstracte compositie - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Klaus van der Locht - Abstracte compositie - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1995
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld kopen? Bied vanaf 150!

Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld

Geplaatst doorUsKinge

TechniekEts
Afmetingen33.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dana Andreev - Disgnised kopen? Bied vanaf 150!

Dana Andreev - Disgnised

Geplaatst doorMeuzelaar

Jaartal1993
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen73 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dana Andreev - Commedia kopen? Bied vanaf 150!

Dana Andreev - Commedia

Geplaatst doorMeuzelaar

Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Janneke Tangelder - Ontbijtstilleven - originele gouache

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMakx

Jaartal1999
TechniekGouache
Afmetingen113 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bernard Charoy - Meisje met parelsnoer kopen? Bied vanaf 25!

Bernard Charoy - Meisje met parelsnoer

Geplaatst doorSteffiMaussen

TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Koos Breukel - Portret kopen? Bied vanaf 75!

Koos Breukel - Portret

Fotografie

Geplaatst doorJosRdam010

Jaartal1999
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Toussaint Essers - Jeux des jambes kopen? Bied vanaf 125!

Toussaint Essers - Jeux des jambes

Geplaatst doorKunstisgunst

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen101 cm x 148 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst