1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2586 kunstwerken aangeboden
Simon Koene - Cheetah (groot) kopen? Bied vanaf 45!

Simon Koene - Cheetah (groot)

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen37.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Koene - Zebra (groot) kopen? Bied vanaf 45!

Simon Koene - Zebra (groot)

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1991
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Koene - Olifant (groot) kopen? Bied vanaf 45!

Simon Koene - Olifant (groot)

Geplaatst doorGijsebertha

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen37.6 cm x 27.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Toine Corstjens - Nooit alleen kopen? Bied vanaf 165!

Toine Corstjens - Nooit alleen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHennydeLeau

TechniekGouache
Afmetingen20.5 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Toine Corstjens - Limburgs landschap kopen? Bied vanaf 175!

Toine Corstjens - Limburgs landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHennydeLeau

TechniekGouache
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Espen Hagen - Rock Hero kopen? Bied vanaf 160!

Espen Hagen - Rock Hero

Geplaatst doorArchimedes

Jaartal2007
Afmetingen135 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Espen Hagen - Fly V7 kopen? Bied vanaf 160!

Espen Hagen - Fly V7

Geplaatst doorArchimedes

Jaartal2007
Afmetingen100 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Toine Corstjens - Organische Compositie kopen? Bied vanaf 175!

Toine Corstjens - Organische Compositie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHennydeLeau

TechniekGouache
Afmetingen23 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Landkaart van Herbipolis - Wurtsburg kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landkaart van Herbipolis - Wurtsburg

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen37 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Willem Versteeg - Nature morte aux pommes de terre kopen? Bied vanaf 95!

Jan Willem Versteeg - Nature morte aux pommes de terre

Geplaatst doorWever

Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helmut Middendorf - Zonder titel/Ohne titel (??Haus am Waldsee im schwarz weiss??) kopen? Bied vanaf 2000!

Helmut Middendorf - Zonder titel/Ohne titel (??Haus am Waldsee im schwarz weiss??)

Geplaatst doordjs

TechniekAcryl
Afmetingen73 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Brouwer - Padestoelen in het bos olieverf op canvas kopen? Bied vanaf 75!

Peter Brouwer - Padestoelen in het bos olieverf op canvas

Geplaatst doorcobus

Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Hommage aan Max Ernst - gesigneerde grafiek -- 1977 kopen? Bied vanaf 15!

Jan Sierhuis - Hommage aan Max Ernst - gesigneerde grafiek -- 1977

Geplaatst doorMakx

Jaartal1977
TechniekOffset
Afmetingen79 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucien Van de Velde - Staring at the fire kopen? Bied vanaf 20!

Lucien Van de Velde - Staring at the fire

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucien Van de Velde - By the stove kopen? Bied vanaf 20!

Lucien Van de Velde - By the stove

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claude Mars - Bouquet de fleurs kopen? Bied vanaf 15!

Claude Mars - Bouquet de fleurs

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - cobra compositie kopen? Bied vanaf 595!

Lucebert - cobra compositie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorbedi

Jaartal1982
TechniekCollage
Afmetingen49 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christian Dotremont - Logogram kopen? Bied vanaf 395!

Christian Dotremont - Logogram

Geplaatst doorbedi

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen23.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - cobra compositie kopen? Bied vanaf 950!

Pierre Alechinsky - cobra compositie

Geplaatst doorbedi

TechniekEts
Afmetingen74 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henry Heerup - cobra compositie kopen? Bied vanaf 285!

Henry Heerup - cobra compositie

Geplaatst doorbedi

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 425!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen85 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE III Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE III Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jorg Reme - Kleurenoffset-litho DE VLAG Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 20!

Jorg Reme - Kleurenoffset-litho DE VLAG Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

TechniekOffset
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA II Handgesign. --GROOT!!! kopen? Bied vanaf 145!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA II Handgesign. --GROOT!!!

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen40 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA I Handgesign. --GROOT!!! kopen? Bied vanaf 145!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA I Handgesign. --GROOT!!!

Geplaatst doorSneekkunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TANZANIA Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 165!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TANZANIA Handgesigneerd

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen60 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Stoop - Expressionistisch stadsgezicht kopen? Bied vanaf 250!

Kees Stoop - Expressionistisch stadsgezicht

Geplaatst doorTerpart

Afmetingen63 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Habraken - Winterkoninkje kopen? Bied vanaf 295!

Hans Habraken - Winterkoninkje

Geplaatst doorhenrisArtSale

Jaartal2021
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Gena - Tweeluik-Abstract kopen? Bied vanaf 350!

Gena - Tweeluik-Abstract

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen120 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kuno Brinks - PAARD kopen? Bied vanaf 80!

Kuno Brinks - PAARD

Geplaatst doorloverendale

Jaartal1935
TechniekDroge Naald
Afmetingen21.3 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
David Robertson - BRACCIANO ITALY kopen? Bied vanaf 60!

David Robertson - BRACCIANO ITALY

Geplaatst doorloverendale

Jaartal1926
TechniekEts
Afmetingen34.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - 1930 - Theepot - Zeer kleine oplage van 20 kopen? Bied vanaf 200!

Jan Snoeck - 1930 - Theepot - Zeer kleine oplage van 20

Geplaatst doorChouba

Jaartal1988
Afmetingen83 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Clemens Briels - The convertible feeling - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Clemens Briels - The convertible feeling - mooi ingelijst

Geplaatst doorChouba

Jaartal1998
Afmetingen89 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE Handgesigneerd

Geplaatst doorSneekkunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II Handgesigneerd.

Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I Handgesigneerd.

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!

Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT Handgesigneerd.

Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk MOUNT VESUVIUS --- ZEER GROOT!!! kopen? Bied vanaf 225!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk MOUNT VESUVIUS --- ZEER GROOT!!!

Afmetingen110 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - IJmuiden 348 - Ets met kleur - 1985 - mooi ingelijst - 60 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 275!

Anton Heyboer - IJmuiden 348 - Ets met kleur - 1985 - mooi ingelijst - 60 x 70 cm.

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd.

TechniekOffset
Afmetingen90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 55!

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd.

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 55!

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd.

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - Kleurenzeefdruk INDIAAN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 30!

Espen Hagen - Kleurenzeefdruk INDIAAN Handgesigneerd.

Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joe Wols - Z.T. Kleurrijke vrouw XL ! kopen? Bied vanaf 75!

Joe Wols - Z.T. Kleurrijke vrouw XL !

Geplaatst doorChouba

Jaartal1989
TechniekAcryl
Afmetingen78 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Bastiaanssen - Yapping van Gogh kopen? Bied vanaf 75!

Peter Bastiaanssen - Yapping van Gogh

Geplaatst doorChouba

Afmetingen73 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marco Kooiman - Riviera kopen? Bied vanaf 100!

Marco Kooiman - Riviera

Geplaatst doorChouba

Afmetingen83 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ruth van der Neut - Visvrouwen kopen? Bied vanaf 15!

Ruth van der Neut - Visvrouwen

Geplaatst doorChouba

Jaartal1998
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Brouwer - Bloemenmarkt kopen? Bied vanaf 295!

Peter Brouwer - Bloemenmarkt

Geplaatst doorhenrisArtSale

Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst