1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2689 kunstwerken aangeboden
Magdalena Vovsová - Walsen I kopen? Bied vanaf 50!

Magdalena Vovsová - Walsen I

Geplaatst doordoorn2150

Jaartal1987
TechniekAquagravure
Afmetingen37 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Harrie Gerritz - Zonder titel

Geplaatst doorPathein

Jaartal1991
Afmetingen40.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Porche 911 kopen? Bied vanaf 232!

Herman Brood - Porche 911

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen69.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roy Lichtenstein - Converse All Stars limited edition kopen? Bied vanaf 60!

Roy Lichtenstein - Converse All Stars limited edition

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMissmarieke

Jaartal2010
TechniekVaria
Afmetingen15 cm x 39 cm (h x b)
Jan Willem Versteeg - Brug van Berlage kopen? Bied vanaf 90!

Jan Willem Versteeg - Brug van Berlage

Geplaatst doorWever

Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bernard Charoy - Poetic country side kopen? Bied vanaf 30!

Bernard Charoy - Poetic country side

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor Noltee - Tekening omgeving Dordrecht kopen? Bied vanaf 139!

Cor Noltee - Tekening omgeving Dordrecht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBoazvico

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen9 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
De Kunstfabriek - Rozen in het raam - groot olieverfschilderij (110x75) kopen? Bied vanaf 99!

De Kunstfabriek - Rozen in het raam - groot olieverfschilderij (110x75)

Geplaatst doorMiles

Afmetingen111 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap Nefkens - Boerderij met hooiberg aan het water kopen? Bied vanaf 50!

Jaap Nefkens - Boerderij met hooiberg aan het water

Geplaatst doorMarielleD

Afmetingen38 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap Nefkens - Bomen in een heuvellandschap kopen? Bied vanaf 190!

Jaap Nefkens - Bomen in een heuvellandschap

Geplaatst doorMarielleD

Afmetingen80 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
George Laporte - Bretagne I kopen? Bied vanaf 60!

George Laporte - Bretagne I

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Freddy Defossez - Haute de Mougins kopen? Bied vanaf 25!

Freddy Defossez - Haute de Mougins

TechniekLitho
Afmetingen44 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Freddy Defossez - Vase Mauve kopen? Bied vanaf 25!

Freddy Defossez - Vase Mauve

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Bey - Cowparade / Selfportrait Rembrandt kopen? Bied vanaf 3!

Marianne Bey - Cowparade / Selfportrait Rembrandt

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMijnkunst

Jaartal2018
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen12 cm x 17 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 30!

Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Hest - Abstract en kleurrijk stilleven kopen? Bied vanaf 20!

Willem van Hest - Abstract en kleurrijk stilleven

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorChouba

Periode1800 t/m 1899
TechniekGravure
Afmetingen26 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Lode de Leede - Vrouw met ontblote borst - waarschijnlijk unicum ! kopen? Bied vanaf 25!

Theo Lode de Leede - Vrouw met ontblote borst - waarschijnlijk unicum !

Fotografie

Geplaatst doorChouba

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen41.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - VW Beetle - ZGAN - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Herman Brood - VW Beetle - ZGAN - Ingelijst

Geplaatst doorChouba

Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aart van Dobbenburgh - Litho: Vriendschap - 1952 kopen? Bied vanaf 55!

Aart van Dobbenburgh - Litho: Vriendschap - 1952

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho kopen? Bied vanaf 65!

Dirkje Kuik - Litho

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - gesigneerd boek - 1991 kopen? Bied vanaf 50!

Jef Diederen - gesigneerd boek - 1991

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1991
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Floris Verster - Poldervaart - Ets kopen? Bied vanaf 75!

Floris Verster - Poldervaart - Ets

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Dans le Désert - In de woestijn - (Niger vallei) kopen? Bied vanaf 850!

Corneille - Dans le Désert - In de woestijn - (Niger vallei)

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1960
Afmetingen48.5 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maarten Langbroek - Katwijk aan Zee - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Maarten Langbroek - Katwijk aan Zee - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen11.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Borek Sipek - handgemaakte karaf en koeler Boheems glas , puntgaaf kopen? Bied vanaf 75!

Borek Sipek - handgemaakte karaf en koeler Boheems glas , puntgaaf

Glas / Keramiek

Geplaatst doorJohudales

Jaartal2000
Afmetingen30 cm x 19 cm x 19 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Ad Arma - Kleurenets, De Jaarring juli - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Ad Arma - Kleurenets, De Jaarring juli - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen51.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arie Wols - Compositie 1 in zwart kopen? Bied vanaf 100!

Arie Wols - Compositie 1 in zwart

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorwimvanpelt

Jaartal1971
TechniekAquarel
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - De stille stad kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - De stille stad

Geplaatst doorOygan

Jaartal1957
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andre Martens - Gouache, Symbolen II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Andre Martens - Gouache, Symbolen II - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andre Martens - Gouache, Symbolen IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Andre Martens - Gouache, Symbolen IV - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Julius Schmidt- Felling - Bronzen beeldje jongen met sigaret. kopen? Bied vanaf 50!

Julius Schmidt- Felling - Bronzen beeldje jongen met sigaret.

Beeld / Object

Geplaatst doortien

TechniekBrons
Afmetingen11 cm x 3 cm x 3 cm (h x b x d)
Thomas Rodr - Massief bronzen beeld Mendelmonument Haarlem kopen? Bied vanaf 50!

Thomas Rodr - Massief bronzen beeld Mendelmonument Haarlem

Beeld / Object

Geplaatst doortien

Jaartal1965
TechniekBrons
Afmetingen14 cm x 6 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Hans Ittmann - untitled kopen? Bied vanaf 95!

Hans Ittmann - untitled

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKlasemaArt

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen48 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon & Bruno - Geen titel kopen? Bied vanaf 134!

Simon & Bruno - Geen titel

Geplaatst doornelleke1958

TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Paolo Valle - Titel:” Cipro” kopen? Bied vanaf 135!

Paolo Valle - Titel:” Cipro”

Geplaatst doorW2321G

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Joan van Gent - orchidee cattleya kopen? Bied vanaf 100!

Joan van Gent - orchidee cattleya

Geplaatst dooragaath42

Afmetingen68 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Kees van Dongen - Les dieux ont soif. Tekst; Anatole France. kopen? Bied vanaf 1!

Kees van Dongen - Les dieux ont soif. Tekst; Anatole France.

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1951
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen23 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op papier, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op papier, Abstracte compositie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen85.5 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan-Karel van Stekelenburg - Rode oortjes kopen? Bied vanaf 24!

Jan-Karel van Stekelenburg - Rode oortjes

Geplaatst doornelleke1958

Jaartal1986
Afmetingen76.5 cm x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKoper (Metaal)
IngelijstIngelijst
Zhang Yong - 'The Ball Girl' kopen? Bied vanaf 900!

Zhang Yong - 'The Ball Girl'

Beeld / Object

Geplaatst doorrickert1809

Jaartal2020
TechniekBrons
Afmetingen25 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Svetlana Tiourina - Olieverf op doek, Liggend naakt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!

Svetlana Tiourina - Olieverf op doek, Liggend naakt - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1999
Afmetingen91 cm x 100.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Schoots - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Hans Schoots - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1999
TechniekAcryl
Afmetingen89.5 cm x 129.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - prachtige litho uit 1981 !! kopen? Bied vanaf 280!

Corneille - prachtige litho uit 1981 !!

Geplaatst doorhans44

Jaartal1981
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Banksy - Blur - Think Tank (CD) kopen? Bied vanaf 3!

Banksy - Blur - Think Tank (CD)

Vinyl

Geplaatst doorVeilingmeester-Vinyl

Jaartal2013
TypeOverig
Bernard Romein - Gouache, Twee Abstracte Composities uit 1965 en 1967 kopen? Bied vanaf 190!

Bernard Romein - Gouache, Twee Abstracte Composities uit 1965 en 1967

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1965
TechniekGouache
Afmetingen25.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joe Wols - Lot van vier landschap tekeningen met gouache en acryl verf kopen? Bied vanaf 3!

Joe Wols - Lot van vier landschap tekeningen met gouache en acryl verf

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joe Wols - Lot van vier portrettekeningen op papier, kopen? Bied vanaf 1!

Joe Wols - Lot van vier portrettekeningen op papier,

Afmetingen37 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joe Wols - Lot van drie tekeningen op papier, Langneusaap en vogel op hoofd kopen? Bied vanaf 1!

Joe Wols - Lot van drie tekeningen op papier, Langneusaap en vogel op hoofd

Tekening / Aquarel

TechniekPotlood
Afmetingen34 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joe Wols - Lot van 3 aquarellen op papier, Landschappen kopen? Bied vanaf 3!

Joe Wols - Lot van 3 aquarellen op papier, Landschappen

Tekening / Aquarel

TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst