Laatste kans

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle items die voor een laatste ronde in de veiling staan. De items in dit overzicht worden niet opnieuw aangeboden.

filters 1
Er worden 1285 kunstwerken aangeboden
Laatste
kans
Simeon Gonzales - Abstracto en Naranja kopen? Bied vanaf 435!

Simeon Gonzales - Abstracto en Naranja

Geplaatst dooreesje

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
Geert Vrijdag - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geert Vrijdag - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1995
Afmetingen68 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van een steltloper kopen? Bied vanaf 70!

Brons (Onbekend) - Bronzen beeld van een steltloper

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekBrons
Afmetingen18 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!

Rik van Iersel - zonder titel

Geplaatst doorkunstminnaar2016

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Arty Grimm - Rode Roos, mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 95!

Arty Grimm - Rode Roos, mooi gelijst!

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Emilie Tomanova - Kerst kopen? Bied vanaf 5!

Emilie Tomanova - Kerst

Geplaatst doorMFJOostendorp

TechniekLitho
Afmetingen5 cm x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Paul Permeke - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 1000!

Paul Permeke - Winterlandschap

Geplaatst dooraz1000

Jaartal1977
Afmetingen120 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Karel Gomes - Bronzen beeld: Golfer kopen? Bied vanaf 550!

Karel Gomes - Bronzen beeld: Golfer

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekBrons
Afmetingen30 cm x 15.5 cm x 10.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Wout van Heusden - Ets - 1981 kopen? Bied vanaf 55!

Wout van Heusden - Ets - 1981

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Siep van den Berg - Collage: 2 die elkaar zoeken - gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 95!

Siep van den Berg - Collage: 2 die elkaar zoeken - gesigneerd - 1984

Jaartal1984
TechniekCollage
Afmetingen32.5 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
David Granaat - ets: Mustangs - 1988 kopen? Bied vanaf 50!

David Granaat - ets: Mustangs - 1988

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Frederika Broeksmit - ets/aquatint kopen? Bied vanaf 50!

Frederika Broeksmit - ets/aquatint

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Dirk van Gelder - Houtgravure: Veere - 1953 kopen? Bied vanaf 49!

Dirk van Gelder - Houtgravure: Veere - 1953

Jaartal1953
Afmetingen12 cm x 8.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Laatste
kans
Siep van den Berg - Collage: Foca Bosnie - ongesigneerd - 1979 kopen? Bied vanaf 55!

Siep van den Berg - Collage: Foca Bosnie - ongesigneerd - 1979

Jaartal1979
TechniekCollage
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Peter Otto - Multiple (naar pastel) 'Framed'- Ingelijst kopen? Bied vanaf 95!

Peter Otto - Multiple (naar pastel) 'Framed'- Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2009
TechniekOffset
Afmetingen80.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Delphine Boel - Kan 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop) kopen? Bied vanaf 59!

Delphine Boel - Kan 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop)

Glas / Keramiek

Geplaatst doormplein

Afmetingen20 cm x 53 cm x 53 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Laatste
kans
Delphine Boel - Vaas 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop) kopen? Bied vanaf 59!

Delphine Boel - Vaas 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop)

Glas / Keramiek

Geplaatst doormplein

Afmetingen20 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Laatste
kans
John Lie a Fo - De Acteur - gemengde techniek - vroeg werk - 21986 kopen? Bied vanaf 115!

John Lie a Fo - De Acteur - gemengde techniek - vroeg werk - 21986

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1975
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hannes Kuiper - Geen titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 26/160 - 21969 kopen? Bied vanaf 50!

Hannes Kuiper - Geen titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 26/160 - 21969

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2001
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Anton Vrede - drogenaald ETS - Portret Chitra 6/10 - vroeg werk 1976 kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - drogenaald ETS - Portret Chitra 6/10 - vroeg werk 1976

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1976
TechniekDroge Naald
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Carla Kleekamp - The Cream 2/5 a.p. - steendruk met glitters - 21005 kopen? Bied vanaf 45!

Carla Kleekamp - The Cream 2/5 a.p. - steendruk met glitters - 21005

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Theo Niermeijer - Groot roestig object kopen? Bied vanaf 400!

Theo Niermeijer - Groot roestig object

Beeld / Object

Geplaatst doorectiques

TechniekIJzer
Afmetingen100 cm x 80 cm x 36 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Frans Verpoorten - Ets: Telefoon 2 kopen? Bied vanaf 49!

Frans Verpoorten - Ets: Telefoon 2

TechniekEts
Afmetingen42.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Piet Snoeren - Olieverf uit de de serie: Werken van Herakles - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Piet Snoeren - Olieverf uit de de serie: Werken van Herakles - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1979
Afmetingen70.5 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Hans van der Schans - Foto, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Hans van der Schans - Foto, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
TechniekDigitale Print
Afmetingen84 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Piet Snoeren - Aquarel, Irissen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 5!

Piet Snoeren - Aquarel, Irissen - Ingelijst (Groot)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen97 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Radersma - Olieverf op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Jan Radersma - Olieverf op papier, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen47 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Simon Koene - Kind met schotel (grote ets) kopen? Bied vanaf 65!

Simon Koene - Kind met schotel (grote ets)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Erik Prins - prijsverlaging: Handgeschilderde en gesigneerde unieke vaas/wijnkoeler kopen? Bied vanaf 45!

Erik Prins - prijsverlaging: Handgeschilderde en gesigneerde unieke vaas/wijnkoeler

Glas / Keramiek

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal1996
Afmetingen24 cm x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Constant Artz - ''De zeven met stuurvrouw'' kopen? Bied vanaf 1350!

Constant Artz - ''De zeven met stuurvrouw''

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Richard Texier - Bertold Brecht - 9/100 - Mooi Ingelijst - Gesigneerd - 86 x 65 cm kopen? Bied vanaf 250!

Richard Texier - Bertold Brecht - 9/100 - Mooi Ingelijst - Gesigneerd - 86 x 65 cm

Geplaatst doorSmoke

TechniekLitho
Afmetingen86 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Richard Texier - Bertold Brecht - E.A. - Mooi Ingelijst - Gesigneerd - 86 x 65 cm kopen? Bied vanaf 250!

Richard Texier - Bertold Brecht - E.A. - Mooi Ingelijst - Gesigneerd - 86 x 65 cm

Geplaatst doorSmoke

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Anton Heyboer - Can Can Danseres - Zeer groot 78 x 107 cm - Dik geschilderd - kopen? Bied vanaf 250!

Anton Heyboer - Can Can Danseres - Zeer groot 78 x 107 cm - Dik geschilderd -

Geplaatst doorSmoke

TechniekGouache
Afmetingen78 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Aimee Crince le Roy - HOOR DE ZIEL kopen? Bied vanaf 75!

Aimee Crince le Roy - HOOR DE ZIEL

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1966
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Aimee Crince le Roy - DE WERELD EEN MASKERADE kopen? Bied vanaf 150!

Aimee Crince le Roy - DE WERELD EEN MASKERADE

Geplaatst doorendyk177

Jaartal2003
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Aimee Crince le Roy - WAAKZAAM kopen? Bied vanaf 150!

Aimee Crince le Roy - WAAKZAAM

Geplaatst doorendyk177

Jaartal2004
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
John Bier - Zeven evenwichtskunstenaars kopen? Bied vanaf 49!

John Bier - Zeven evenwichtskunstenaars

Beeld / Object

Geplaatst doorAmi

Jaartal1987
TechniekBrons
Afmetingen38 cm x 14 cm x 7 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Pieter Pouwels - Naakt. Vrouw. kopen? Bied vanaf 59!

Pieter Pouwels - Naakt. Vrouw.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Jaartal1959
TechniekPotlood
Afmetingen26 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Willem van Konijnenburg - Twee herten. kopen? Bied vanaf 69!

Willem van Konijnenburg - Twee herten.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekPotlood
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Hendrik Vlierboom - Art deco. Vlinders. kopen? Bied vanaf 199!

Hendrik Vlierboom - Art deco. Vlinders.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekGouache
Afmetingen62 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Maarten Langbroek - Reguliersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 55!

Maarten Langbroek - Reguliersgracht Amsterdam

Geplaatst doorAkke

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Florimond Bruneau - Dorpsgezicht. Witte huizen kopen? Bied vanaf 99!

Florimond Bruneau - Dorpsgezicht. Witte huizen

Geplaatst doorAkke

Afmetingen45 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 35!

Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I

TechniekEts
Afmetingen69.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Willem Hendrik van Norden - Ets: naakt kopen? Bied vanaf 29!

Willem Hendrik van Norden - Ets: naakt

TechniekEts
Afmetingen21 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Martin van Waning - ets: schepen kopen? Bied vanaf 55!

Martin van Waning - ets: schepen

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Geraart Westerink - Ets - kopen? Bied vanaf 35!

Geraart Westerink - Ets -

TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hendrik Weegewijs - ets kopen? Bied vanaf 50!

Hendrik Weegewijs - ets

TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Kees den Tex - Ets: Southern Alps - New Zealand - 1988 kopen? Bied vanaf 50!

Kees den Tex - Ets: Southern Alps - New Zealand - 1988

Jaartal1988
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Eugene Brands - gouache: vogels in landschap - 1954 kopen? Bied vanaf 2995!

Eugene Brands - gouache: vogels in landschap - 1954

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1954
TechniekGouache
Afmetingen25 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst