Populair

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle populaire items in de veiling. Dit zijn items die door veel bezoekers van Kunstveiling bekeken en gevolgd worden.

filters 1
Er worden 1067 kunstwerken aangeboden
Laatste
kans
Jan Fabre - Zonder titel kopen? Bied vanaf 650!

Jan Fabre - Zonder titel

Geplaatst dooruser

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 250!

Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1966
Afmetingen48 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - stalen beeld: kan op tafel - 2013 (oplage 9 stuks) kopen? Bied vanaf 2450!

Klaas Gubbels - stalen beeld: kan op tafel - 2013 (oplage 9 stuks)

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal2013
TechniekIJzer
Afmetingen35 cm x 25 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Metten Koornstra - Litho: man in verstild landschap - 1976 kopen? Bied vanaf 65!

Metten Koornstra - Litho: man in verstild landschap - 1976

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Auke Anne Tadema - Krijttekening - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Auke Anne Tadema - Krijttekening - zonder titel

Tekening / Aquarel

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen28 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeer mooie Litho kopen? Bied vanaf 245!

Corneille - Zeer mooie Litho

Geplaatst doorBabilo

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen93 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henriette Boerendans - Houtsnede, 10 november - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Henriette Boerendans - Houtsnede, 10 november - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal2001
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen79 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker kopen? Bied vanaf 15!

Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Corneille - Litho, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hubert Malfait - Houtskool, Landwerker kopen? Bied vanaf 250!

Hubert Malfait - Houtskool, Landwerker

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHoutskool
Afmetingen27 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Vierveijzer - Gouache op papier, Koppensneller - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!

Henk Vierveijzer - Gouache op papier, Koppensneller - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
Afmetingen68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirkje Kuik - Litho, Winkelmansplantage kopen? Bied vanaf 100!

Dirkje Kuik - Litho, Winkelmansplantage

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen24.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ru van Rossem - Ets/aquatint en reliëfdruk, Romance de la luna luna - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!

Ru van Rossem - Ets/aquatint en reliëfdruk, Romance de la luna luna - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Straatgevecht - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 300!

Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Straatgevecht - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
Afmetingen109 cm x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Thilo Maatsch - Houtsnede, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Thilo Maatsch - Houtsnede, Abstracte compositie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Green Einstein (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Green Einstein (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen115 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en grijs - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en grijs - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2001
Afmetingen86 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en zwart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en zwart - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
Afmetingen84 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, 4 Windows (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, 4 Windows (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van Hugten - de brief en de tas - gouache kopen? Bied vanaf 150!

Peter van Hugten - de brief en de tas - gouache

Geplaatst doorMiles

TechniekGouache
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Sandor Bortnyik - Gouache, Vroege Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1000!

Sandor Bortnyik - Gouache, Vroege Abstracte compositie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1922
TechniekAquarel
Afmetingen21 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Visch - Ets, In een onbewaakt zwijgen kopen? Bied vanaf 3!

Henk Visch - Ets, In een onbewaakt zwijgen

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Visch - Handgekleurde ets, Over de herkenbaarheid kopen? Bied vanaf 15!

Henk Visch - Handgekleurde ets, Over de herkenbaarheid

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Clemens Zijlmans - Brug "De Hef" in Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!

Clemens Zijlmans - Brug "De Hef" in Rotterdam

Geplaatst doorrvanemden

Jaartal1986
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Visch - Handgekleurde ets, In eigen zichtbaarheid verborgen kopen? Bied vanaf 3!

Henk Visch - Handgekleurde ets, In eigen zichtbaarheid verborgen

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Poeder - Vogeltjes kopen? Bied vanaf 75!

Henk Poeder - Vogeltjes

Geplaatst doorhpoeder

Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk: Aida, Hommage a verdi - 1986 kopen? Bied vanaf 399!

Corneille - Zeefdruk: Aida, Hommage a verdi - 1986

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
Afmetingen89.5 cm x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 295!

Corneille - Litho - 1973

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Abbing - zeer grote krijttekening - 1995 kopen? Bied vanaf 325!

Hans Abbing - zeer grote krijttekening - 1995

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen115 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Siep van den Berg - Collage: 2 die elkaar zoeken - gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 95!

Siep van den Berg - Collage: 2 die elkaar zoeken - gesigneerd - 1984

Jaartal1984
TechniekCollage
Afmetingen32.5 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Siep van den Berg - Collage: Foca Bosnie - ongesigneerd - 1979 kopen? Bied vanaf 55!

Siep van den Berg - Collage: Foca Bosnie - ongesigneerd - 1979

Jaartal1979
TechniekCollage
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - gemende techniek op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1500!

Lucebert - gemende techniek op papier, gesigneerd en ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carel Visser - REUZENRAD kopen? Bied vanaf 495!

Carel Visser - REUZENRAD

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1992
TechniekPotlood
Afmetingen46.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Chapeau - Femme Plus kopen? Bied vanaf 350!

Ronald Chapeau - Femme Plus

Geplaatst doorExcellentArtUtrecht

Jaartal2020
Afmetingen145 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jean Michel Folon - De Ontmoeting kopen? Bied vanaf 130!

Jean Michel Folon - De Ontmoeting

Geplaatst doorPino

Jaartal1999
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Albert Neuhuys - rivierenlandschap kopen? Bied vanaf 125!

Albert Neuhuys - rivierenlandschap

Geplaatst doorWSnoeren

Jaartal1950
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Gemengde techniek op paneel kopen? Bied vanaf 125!

Michel van Overbeeke - Gemengde techniek op paneel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2001
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Cole Morgan - Man op fiets - ingelijst kopen? Bied vanaf 155!

Cole Morgan - Man op fiets - ingelijst

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen96 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen116 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Egbert Visscher - Portret Dame met rode hoed kopen? Bied vanaf 1!

Egbert Visscher - Portret Dame met rode hoed

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2000
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maria Luisa Sanz - ETS - Gemengde Druktechniek - Still life blue - Ingelijst - 21026 kopen? Bied vanaf 75!

Maria Luisa Sanz - ETS - Gemengde Druktechniek - Still life blue - Ingelijst - 21026

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekEts
Afmetingen61 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bernard Meinen - Zwevende Zaadbollen ETS ingelijst - 21976 kopen? Bied vanaf 45!

Jan Bernard Meinen - Zwevende Zaadbollen ETS ingelijst - 21976

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekEts
Afmetingen53 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred de Heij - Waterlelie - oplage 56/75 - 21484 kopen? Bied vanaf 50!

Fred de Heij - Waterlelie - oplage 56/75 - 21484

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2003
TechniekGiclée
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Filarski - 1885-1964 - Bergense school - olieverf bloemstilleven in koperen pot - 21055 kopen? Bied vanaf 850!

Dirk Filarski - 1885-1964 - Bergense school - olieverf bloemstilleven in koperen pot - 21055

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1931
Afmetingen81 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Anton Vrede - drogenaald ETS - Portret Chitra 6/10 - vroeg werk 1976 kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - drogenaald ETS - Portret Chitra 6/10 - vroeg werk 1976

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1976
TechniekDroge Naald
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Roger Chailloux - aquatint - Vrij Val (van Icarus?) - Prent 190 - 21917 kopen? Bied vanaf 1!

Roger Chailloux - aquatint - Vrij Val (van Icarus?) - Prent 190 - 21917

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen87.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Martens - Lente 1958 kopen? Bied vanaf 450!

Jan Martens - Lente 1958

Geplaatst doorArtandDesignonline

Jaartal1958
TechniekAcryl
Afmetingen53 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21021 kopen? Bied vanaf 65!

Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21021

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2006
TechniekOffset
Afmetingen62 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Luis Filcer - Naakt – krijttekening unicum - 21511 kopen? Bied vanaf 95!

Luis Filcer - Naakt – krijttekening unicum - 21511

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - fijne monotype uit 1959 - 21973 kopen? Bied vanaf 65!

Wim Motz - fijne monotype uit 1959 - 21973

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1959
TechniekMonotype
Afmetingen45 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst