3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7296 kunstwerken aangeboden
Paul Leduc - Koeien in het water kopen? Bied vanaf 2250!
Paul Leduc - Koeien in het waterSchilderij

Geplaatst doorels_embrechts

Jaartal1899
Afmetingen106 cm x 148 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacob Kanbier - Acryl op papier: zonder titel - 2006 kopen? Bied vanaf 75!
Jacob Kanbier - Acryl op papier: zonder titel - 2006Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal2006
TechniekAcryl
Afmetingen72 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrik de Laat - Brab(ants)landweg kopen? Bied vanaf 45!
Hendrik de Laat - Brab(ants)landwegGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1929
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Bieling - 4 Ingelijste houtsnedes: Havenmeisjes kopen? Bied vanaf 125!
Herman Bieling - 4 Ingelijste houtsnedes: HavenmeisjesGrafiek (handgesigneerd)

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rik van Iersel - Litho: The story - tellers - 1991 kopen? Bied vanaf 35!
Rik van Iersel - Litho: The story - tellers - 1991Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Kaandorp - Anatomy of Power Uit serie “objectiviteit en subjectiviteit van de pubertijd" kopen? Bied vanaf 49!
Jan Kaandorp - Anatomy of Power Uit serie “objectiviteit en subjectiviteit van de pubertijd"Schilderij

Geplaatst doorMrMrsBook

Jaartal1973
Afmetingen75 cm x 50 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1991
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1991
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Toon de Haas - Aquarel "VOLENDAM" kopen? Bied vanaf 45!
Toon de Haas - Aquarel "VOLENDAM"Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1965
TechniekAquarel
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jaartal1991
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1991
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fenneke van der Elst - Stilleven met anemonen kopen? Bied vanaf 35!
Fenneke van der Elst - Stilleven met anemonenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Viktor IV - The fox in the hen house . kopen? Bied vanaf 180!
Viktor IV - The fox in the hen house .Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1971
TechniekCollage
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Laan - Pastel tekening Brugge 1930 kopen? Bied vanaf 50!
Kees Laan - Pastel tekening Brugge 1930Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1930
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer - De oer vogel .Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1992
TechniekStift
Afmetingen27 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering .Schilderij

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 20!
Gertie Mesker - MetamorphoseGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen31 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Handgesigneerde giclee: Benen kopen? Bied vanaf 55!
Armando - Handgesigneerde giclee: BenenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ricardo Isasi Oascoaga - Golf karikatuur kopen? Bied vanaf 20!
Ricardo Isasi Oascoaga - Golf karikatuurGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPter

Afmetingen56 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Calvin Burnett - "twee vrouwen" | olieverf op doek - ingelijst kopen? Bied vanaf 79!
Calvin Burnett - "twee vrouwen" | olieverf op doek - ingelijstSchilderij

Geplaatst doortakamine

Afmetingen59.5 cm x 69.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Terry McKivragan - The city barge strand on the green , Brentford kopen? Bied vanaf 25!
Terry McKivragan - The city barge strand on the green , BrentfordGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPter

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Graw - Twee handgesigneerde offsetlithografien: Der Bettler, Die Nacht kopen? Bied vanaf 25!
Franz Graw - Twee handgesigneerde offsetlithografien: Der Bettler, Die NachtGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

TechniekOffset
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Eggenschwiler - Handgesigneerde lithografie: Naakt Figuur kopen? Bied vanaf 19!
Franz Eggenschwiler - Handgesigneerde lithografie: Naakt FiguurGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Graw - Die rosa Dächer kopen? Bied vanaf 25!
Franz Graw - Die rosa DächerGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal2001
TechniekOffset
Afmetingen50 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!
Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996Schilderij

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1996
TechniekAcryl
Afmetingen77 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Emilia Hauser - Landschap Aquarel kopen? Bied vanaf 25!
Emilia Hauser - Landschap AquarelTekening / Aquarel

Geplaatst doorJacqueline1970

Jaartal2012
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Heinz Voss - Handgesigneerde ets: Flora kopen? Bied vanaf 25!
Heinz Voss - Handgesigneerde ets: FloraGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Royal Mosa - Bellefroid kopen? Bied vanaf 50!
Royal Mosa - BellefroidDesign

Geplaatst doorJacqueline1970

Jaartal1960
Afmetingen28 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Fred Carasso - KLM penning kopen? Bied vanaf 55!
Fred Carasso - KLM penningBeeld / Object

Geplaatst doorliesko

TechniekBrons
Afmetingen6 cm x 6 cm x 0.2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Michielse - Zeegezicht in mooie houten lijst. kopen? Bied vanaf 25!
Anton Michielse - Zeegezicht in mooie houten lijst.Schilderij

Geplaatst doortien

Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Germaine Richier - ets "l'Hydre" kopen? Bied vanaf 210!
Germaine Richier - ets "l'Hydre"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66.00 cm x 50.00 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Lily Corver - Ets / Aquatint, communicatie kopen? Bied vanaf 35!
Lily Corver - Ets / Aquatint, communicatieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul van Dongen - De Tilburgse school - nieuw boek - 5 Tilburgse kunstenaars.LAATSTE KANS !!!!!!!! kopen? Bied vanaf 50!
Paul van Dongen - De Tilburgse school - nieuw boek - 5 Tilburgse kunstenaars.LAATSTE KANS !!!!!!!!Kunstboeken

Geplaatst doortien

Jaartal2003
TechniekHardcover
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
Ton Pape - Gouache 313 kopen? Bied vanaf 80!
Ton Pape - Gouache 313Schilderij

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

TechniekGouache
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Brons (Onbekend) - Bronzen beeld 2000 kopen? Bied vanaf 20!
Brons (Onbekend) - Bronzen beeld 2000Beeld / Object

Geplaatst doortien

Jaartal2000
TechniekBrons
Afmetingen20 cm x 8 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels - HUIZE LICHTENBEEK kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels - HUIZE LICHTENBEEKGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Hens - Ets, landschap met boerderij. kopen? Bied vanaf 30!
Frans Hens - Ets, landschap met boerderij.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen44 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vincent van Ojen - STILLEVEN kopen? Bied vanaf 75!
Vincent van Ojen - STILLEVENGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen49 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Firoux - Pierrot met flessen kopen? Bied vanaf 175!
Jean Firoux - Pierrot met flessenSchilderij

Geplaatst doorLucille

Jaartal1962
Afmetingen68 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen65 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - MEI 1973 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels - MEI 1973Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1972
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elizabeth de Vaal - Drijfveren en beweegredenen | gouache- Ingelijst kopen? Bied vanaf 39!
Elizabeth de Vaal - Drijfveren en beweegredenen | gouache- IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

Jaartal1983
TechniekGouache
Afmetingen40.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, Flessen kopen? Bied vanaf 40!
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, FlessenTekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1963
TechniekPotlood
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jules-Marie Canneel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 45!
Jules-Marie Canneel - WinterlandschapTekening / Aquarel

Geplaatst doortopart_design

TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst