Johan Dijkstra (1896-1978) zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Bied mee
Techniek | Offset |
Afmetingen | 75.5 x 52.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 125
1 bieding