3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Ed Dukkers - 1x hardcover monografie _&_1x gesigneerd, oplage 500 kopen? Bied vanaf 65!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands 1x hardcover monografie _&_1x gesigneerd, oplage 500
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 23 cm (h x b)
€ 65
Brons (Onbekend) - bronzen muurbeeld vrouw kopen? Bied vanaf 850!
Brons bronzen muurbeeld vrouw
TechniekBrons
Afmetingen150 x 100 x 30 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 850
Gertie Janssen - Cleopatra I kopen? Bied vanaf 25!
Gertie Janssen (1947) Nederlands Cleopatra I
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Gertie Janssen - Le plat pays I kopen? Bied vanaf 33!
Gertie Janssen (1947) Nederlands Le plat pays I
Afmetingen62 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 33
Achille Lombaert - Bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Achille Lombaert (1911-1990) Belgisch Bloemen
Afmetingen82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Francoise Deberdt - Le Pin et l'Homme de Neige kopen? Bied vanaf 25!
Francoise Deberdt (1934) Frans Le Pin et l'Homme de Neige
TechniekLitho
Afmetingen64 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Pieter Dupont - Hooiberg met boerderij - Ets op zink kopen? Bied vanaf 45!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Hooiberg met boerderij - Ets op zink
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen19 x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 45
Carlos Blaaker - Zeefdruk, Burger King - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Carlos Blaaker (1961) Nederlands Zeefdruk, Burger King - Ingelijst
Afmetingen98 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jasper Banen - Kamer kopen? Bied vanaf 325!
Jasper Banen (1962) Nederlands Kamer
Afmetingen61 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 325
Lita van Engelenhoven - Anemones kopen? Bied vanaf 275!
Lita van Engelenhoven (1948) Nederlands Anemones
TechniekAcryl
Afmetingen120 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Maria Hofker - Rueter - 3 hardcover boeken kopen? Bied vanaf 50!
Maria Hofker - Rueter (1902-1999) Nederlands 3 hardcover boeken
TechniekHardcover
Afmetingen19 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Lita van Engelenhoven - Un après midi silencieux. kopen? Bied vanaf 150!
Lita van Engelenhoven (1948) Nederlands Un après midi silencieux.
TechniekAcryl
Afmetingen75 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN kopen? Bied vanaf 89!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN
Afmetingen54 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Evert Thielen - 2 boeken , 2x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Evert Thielen (1954) Nederlands 2 boeken , 2x gesigneerd
TechniekHardcover
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 50
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS (GEEN VELINGKOSTEN!!! kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS (GEEN VELINGKOSTEN!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Eric Toebosch - Vruchtbaarheid kopen? Bied vanaf 45!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Vruchtbaarheid
Afmetingen120 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG (GEEN VEILINGKOSTEN)!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG (GEEN VEILINGKOSTEN)!!
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Harry Balm - Heemstede - voorm. boerderij van v. Schie - groot impressionistisch werk kopen? Bied vanaf 195!
Harry Balm (1940) Nederlands Heemstede - voorm. boerderij van v. Schie - groot impressionistisch werk
Afmetingen64 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee TULPEN in PASTEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee TULPEN in PASTEL Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Goran Warff - Polar Ice candle holder kopen? Bied vanaf 20!
Goran Warff (1933-2022) Zweeds Polar Ice candle holder
Afmetingen10 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht1220 g
GesigneerdOngemerkt
€ 20
Anton Heyboer - Moeder met kind. kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder met kind.
TechniekHoutskool
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Zoran Music - monumentaal boek uit 2003 - gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Zoran Music (1909-2005) Italiaans monumentaal boek uit 2003 - gratis verzending NL
TechniekSoftcover
Afmetingen30 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Goran Warff - Vaas Kosta Boda Crystal Collection kopen? Bied vanaf 30!
Goran Warff (1933-2022) Zweeds Vaas Kosta Boda Crystal Collection
Afmetingen20 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht1115 g
GesigneerdOngemerkt
€ 30
Anke Peddemors - Onder de douche kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors (1947) Nederlands Onder de douche
TechniekAcryl
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 22
Nicolaas Charles van Vulpen - Havengezicht van Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!
Nicolaas Charles van Vulpen (1915-1991) Nederlands Havengezicht van Amsterdam
Afmetingen120 x 170 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jules De Cort - Ploegende trekpaarden (Brabanders) kopen? Bied vanaf 160!
Jules De Cort (1918-1999) Belgisch Ploegende trekpaarden (Brabanders)
Afmetingen94 x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Ad Gerritsen - Pluisje kopen? Bied vanaf 175!
Ad Gerritsen (1940-2015) Nederlands Pluisje
Afmetingen65 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 175
Chiel Vluggen - Omhelzing kopen? Bied vanaf 150!
Chiel Vluggen (1948) Nederlands Omhelzing
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Patty Harpenau - Siamese tweeling kopen? Bied vanaf 60!
Patty Harpenau (1959) Nederlands Siamese tweeling
TechniekLitho
Afmetingen88 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Ronald Boonacker - Mahe Island, Seychelles I kopen? Bied vanaf 28!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Mahe Island, Seychelles I
Afmetingen34 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 28
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ---DE PIANIST kopen? Bied vanaf 100!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars ---DE PIANIST
TechniekKunsthars
Afmetingen11 x 15 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Huidig bod
€ 110
2 biedingen
Ad Gerritsen - Onder de Chocolade boom kopen? Bied vanaf 195!
Ad Gerritsen (1940-2015) Nederlands Onder de Chocolade boom
Afmetingen68 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 195
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars-----HOREN ZIEN en ZWIJGEN kopen? Bied vanaf 110!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars-----HOREN ZIEN en ZWIJGEN
TechniekKunsthars
Afmetingen21 x 12 x 9 cm (h x b x d)
€ 110
Brons (Onbekend) - Prachtig gesigneerd beeld van 3 personen " VRIENDSCHAP " kopen? Bied vanaf 25!
Brons Prachtig gesigneerd beeld van 3 personen " VRIENDSCHAP "
TechniekBrons
Afmetingen12 x 9 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ad Gerritsen - De blinde Tourist kopen? Bied vanaf 125!
Ad Gerritsen (1940-2015) Nederlands De blinde Tourist
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen81 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Brons (Onbekend) - Prachtig beeld " Gelukkig samen " kopen? Bied vanaf 25!
Brons Prachtig beeld " Gelukkig samen "
TechniekBrons
Afmetingen11.5 x 10 x 5.5 cm (h x b x d)
€ 25
Sietse Smeding - Geloof kopen? Bied vanaf 20!
Sietse Smeding (1949) Nederlands Geloof
TechniekEts
Afmetingen70 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20