5. Armando Armando

Armando Armando (1929)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Armando ARMANDO (1929)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Armando Armando - Der Bogen kopen? Bied vanaf 155!

Armando Armando - Der Bogen

Geplaatst doorContart

Eindtijd28-03-2021 om 23:26

Jaartal2017
TechniekGiclée
Afmetingen49.5 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando Armando - Gestalt kopen? Bied vanaf 155!

Armando Armando - Gestalt

Geplaatst doorContart

Eindtijd28-03-2021 om 23:33

Jaartal2017
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst