Corneille (1922-2010)
  1. Home
  2. >
  3. Kunstenaars
  4. >
  5. Corneille
Corneille (1922-2010)

Corneille (1922-2010)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus

CORNEILLE (Luik 1922 - Auvers-sur-Oise 2010)

Corneille (eigenlijk Guillaume Cornelis van Beverloo) was een invloedrijke Nederlandse kunstenaar, geboren in 1922 en overleden in 2010. Zijn unieke en kleurrijke kunstwerken hebben een blijvende stempel gedrukt op de moderne kunstwereld. Als medeoprichter van de CoBrA-beweging, een avant-gardistische groep die actief was in de jaren 1948 tot 1951, heeft Corneille bijgedragen aan het vernieuwen van de kunstscène.

Corneille's stijl wordt gekenmerkt door levendige kleuren, organische vormen en een speelse benadering van compositie. Zijn schilderijen, tekeningen en grafische werken weerspiegelen vaak zijn interesse in de relatie tussen mens, natuur en de verbeelding. Zijn werk straalt een gevoel van vreugde en vrijheid uit, wat zijn kunstwerken toegankelijk maakt voor een breed publiek.

Gedurende zijn carrière evolueerde Corneille's stijl, waarbij hij elementen van abstractie en figuratie combineerde om zijn eigen unieke visuele taal te creëren. Zijn werk is te bewonderen in tal van internationale musea en galeries, en zijn invloed blijft voortleven in de hedendaagse kunstwereld.

Als gepassioneerde kunstenaar met een internationale uitstraling, heeft Corneille een blijvende erfenis achtergelaten. Zijn kunst wordt nog steeds verzameld en gewaardeerd door zowel kunstliefhebbers als verzamelaars over de hele wereld. Door zijn gedurfde gebruik van kleur, vorm en thema's heeft Corneille een onschatbare bijdrage geleverd aan de moderne kunst en blijft hij een bron van inspiratie voor toekomstige generaties kunstenaars en creatievelingen.
Aangeboden items
175
Verkochte items
5100
Nationaliteit
Nederlands Nederlands  Belgisch Belgisch  
Links
Favoriet
filters
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
Openingsbod
€ 59
Bied mee Bied mee
Corneille - Metalen sculptuur De Blauwe Kat kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur De Blauwe Kat
TechniekIJzer
Afmetingen57 x 75 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Openingsbod
€ 600
Bied mee Bied mee
Corneille - Ingelijste lithografie : nTotem kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste lithografie : nTotem
TechniekLitho
Afmetingen73 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd
TechniekZeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Corneille - Bord “ Vrolijke vogel “ kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “ Vrolijke vogel “
Afmetingen2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Corneille - provincie Flevoland zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Flevoland zeefdruk
TechniekZeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Corneille - provincie Overijssel zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Overijssel zeefdruk
TechniekZeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Corneille - provincie Friesland zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Friesland zeefdruk
TechniekZeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Corneille - provincie Noord Holland zeefdruk kopen? Bied vanaf 135!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Noord Holland zeefdruk
TechniekZeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 135
Bied mee Bied mee
Corneille - handgesigneerde zeefdruk | 'Six Rêves Peints' | 1989 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde zeefdruk | 'Six Rêves Peints' | 1989
TechniekZeefdruk
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Corneille - handgesigneerde zeefdruk | 'Six Rêves Peints' | 1989 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde zeefdruk | 'Six Rêves Peints' | 1989
TechniekZeefdruk
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Corneille - Vertige de l'oeil (Duizeligheid van het oog) kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vertige de l'oeil (Duizeligheid van het oog)
TechniekLitho
Afmetingen79 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 495
Bied mee Bied mee
Corneille - Corneille Guillaume – Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’ kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille Guillaume – Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 495
Bied mee Bied mee
Corneille - Atelierfoto jaren 50 kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Atelierfoto jaren 50
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
Openingsbod
€ 35
Bied mee Bied mee
Corneille - Keramiek atelier Albisola met kunstenaar jaren 50 kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Keramiek atelier Albisola met kunstenaar jaren 50
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
Openingsbod
€ 35
Bied mee Bied mee
Corneille - 3 x Expositie foto Cobra jaren 50 kopen? Bied vanaf 75!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 x Expositie foto Cobra jaren 50
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Corneille - Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd
TechniekZeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd
TechniekZeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd
TechniekZeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Corneille - Bord “ Vrolijke vogel” kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “ Vrolijke vogel”
Afmetingen2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Corneille - Grote schaal kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal
TechniekKeramiek
Afmetingen3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTHE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk DRENTHE Handgesigneerd
TechniekZeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Corneille - Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd
TechniekZeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Corneille - Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd
TechniekZeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Corneille - Salome kopen? Bied vanaf 550!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Salome
TechniekZeefdruk
Afmetingen33 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 550
Bied mee Bied mee
Corneille - 2000 Football European Championship - LES FOOTBALLEURS LE BALLON D' OR kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2000 Football European Championship - LES FOOTBALLEURS LE BALLON D' OR
TechniekZeefdruk
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 299
Bied mee Bied mee

Kunst kopen van Corneille

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Corneille? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Corneille. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Corneille en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Corneille te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Corneille!

Volg het aanbod kunst van Corneille te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Corneille te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Corneille instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Corneille kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Corneille!

Bekijk bijvoorbeeld ook eens het aanbod kunstwerken van Karel Appel, Anton Heyboer en Klaas Gubbels in de veiling.

Waarom via Kunstveiling kunst van Corneille kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Corneille en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Corneille via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Corneille of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Corneille?

Kunst kopen van Corneille begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Corneille, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Corneille. Om meer kans te maken om de Corneille te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Corneille! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.