5. Felix Haspel

Felix Haspel (1951)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Felix Haspel - Abandon kopen? Bied vanaf 20!

Felix Haspel - Abandon

Geplaatst doorFeryFery

Eindtijd06-05-2021 om 22:10

TechniekAcryl
Afmetingen34.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout