5. Jean-Marie Deroche

Jean-Marie Deroche (1956)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jean-Marie Deroche - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 75!

Jean-Marie Deroche - Olieverf op doek

Geplaatst doorDafvds

Eindtijd12-04-2021 om 22:00

Jaartal1985
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst