5. Johnny Friedlaender

Johnny Friedlaender (1912-1992)

4 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Johnny FRIEDLAENDER: (Pless 1912 - Parijs 1992). Vooral bekend van zeer bewerkelijke etsen in meerdere kleuren . De kunstenaar heeft tentoonstellingen over heel de wereld gehad , en is opgenomen in diverse museumcollecties in duitsland /frankrijk

Frans Duits

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Johnny Friedlaender - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!

Johnny Friedlaender - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen45.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johnny Friedlaender - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Johnny Friedlaender - (Vogel und Fisch) kopen? Bied vanaf 130!

Johnny Friedlaender - (Vogel und Fisch)

Geplaatst dooredel23

VerzendingInternationaal

Jaartal1958
TechniekEts
Afmetingen56.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst