Kunst van Klaas Gubbels kopen
De ketels, kannen, stoelen en tafels van Klaas Gubbels, wie herkent zijn kunstwerken niet? Liefhebbers van de karakteristieke beeldtaal van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling eenvoudig de mooiste Klaas Gubbels schilderijen, aquarellen, etsen en houtdrukken via de online veiling. Bekijk het actuele aanbod kunstwerken van Klaas Gubbels te koop en bied mee!
Het omvangrijke oeuvre kunstwerken van Klaas Gubbels
Wilt u graag Klaas Gubbels kunstwerken kopen voor aan de muur? Klaas Gubbels is één van de belangrijkste hedendaagse kunstenaars in Nederland. Alhoewel het aantal onderwerpen dat Klaas Gubbels gebruikt in zijn kunst beperkt is, heeft hij een zeer omvangrijk oeuvre waarin de ketel of koffiekan, de stoel, de tafel of de fles steeds weer in andere kleuren of composities figureren. Door de wijze waarop hij deze gewone en alledaagse objecten in beeld brengt, maakt hij ze bijzonder. Veel museale collecties bezitten kunstwerken van Klaas Gubbels, zoals het Stedelijk Museum in Amsterdam en Museum Boijmans van Beuningen. Wilt u ook een eigen Klaas Gubbels kunstwerk bemachtigen? Voor uw eigen collectie of om iemand cadeau te doen? Bied dan mee op prachtige Klaas Gubbels kunstwerken te koop via Kunstveiling!
Haal een unieke blikvanger van Klaas Gubbels in huis
Koopt u een uniek schilderij van Klaas Gubbels via de online veiling, dan haalt u zonder twijfel een echte blikvanger in huis! Menig kunstliefhebber is gecharmeerd van de eenvoudige maar weloverwogen stijl van Klaas Gubbels, waarin de hoofdrol dikwijls is weggelegd voor een ogenschijnlijk eenvoudige ketel. Naast tweedimensionale werken zoals schilderijen en grafiek heeft Gubbels ook veel beelden vervaardigd, zoals levensgrote ketels van cortenstaal of driedimensionale stoelen van hout. Houd voor een origineel kunstwerk boven de bank óf een prachtig groot beeld om de ruimte mee te vullen het aanbod Klaas Gubbels kunstwerken in de gaten en breng een bod uit op dat ene mooie schilderij of beeld dat u raakt! Via Kunstveiling koopt u eenvoudig een Klaas Gubbels voor in huis.
Houtsneden en zeefdrukken van Klaas Gubbels kopen
Bij Kunstveiling treft u doorgaans een grote collectie grafiek van Klaas Gubbels. Echte grafische werken die in oplage zijn vervaardigd, dus geen Klaas Gubbels poster of prints. Via de veiling biedt u eenvoudig mee op de mooiste Klaas Gubbels zeefdrukken, houtsneden, etsen en litho’s tegen betaalbare veilingprijzen. Heeft u zelf een Klaas Gubbels zeefdruk te koop, of een ander kunstwerk? Aarzel dan niet om deze via Kunstveiling aan te bieden.
Hoe werkt kunst van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling?
Kunstwerken van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling is erg eenvoudig. Om mee te kunnen bieden op de kunstwerken van Klaas Gubbels heeft u een persoonlijk Kunstveiling account nodig. Via de biedknop op de pagina van het kunstwerk dat u heeft gevonden plaatst u snel en gemakkelijk een bod. Tijdens het plaatsen van dit bod ziet u direct wat de totale kosten zijn. Wilt u meer kans maken om het kunstwerk te winnen? Dan kunt u ook een autobod instellen. Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! U heeft een echte Klaas Gubbels bemachtigd! De verkoper neemt contact met u op om uw aankoop af te handelen. Was een andere koper u net voor? Bekijk dan het overige aanbod kunst te koop van Klaas Gubbels of blijf per e-mail op de hoogte van nieuw aangeboden kunstwerken door Klaas Gubbels als favoriet in te stellen.
Bent u geïnteresseerd in andere moderne en hedendaagse kunstenaars? Bekijk ook eens het aanbod kunstwerken in de veiling van Herman Brood, Roger Raveel, Lucebert en Theo Wolvecamp.