5. Luis Macias

Luis Macias (1962)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Luis Macias - Portrait - Lithografie 2005 - handgesigneerd en genummerd - oplage 50 kopen? Bied vanaf 89!

Luis Macias - Portrait - Lithografie 2005 - handgesigneerd en genummerd - oplage 50

Geplaatst doorbone

Eindtijd09-06-2021 om 22:46

Jaartal2005
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst