Niet of onleesbaar gesigneerd
  5. Niet of onleesbaar gesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Kunstenaar

Kunstwerken waarbij niet bekend is wie het werk gemaakt heeft. Deze werken kunnen aangeboden onder een aantal voorwaarden:

  1. De signatuur is niet aanwezig of onduidelijk. Indien deze aanwezig is, dient een foto van de signatuur te worden bijgevoegd.

  2. Indien de naam goed leesbaar is, maar deze niet voorkomt in het RKD of bij Artprice kan een werk niet worden aangeboden.

  3. Werken waarbij de kunstenaar niet bekend is, dienen van bovengemiddelde kwaliteit te zijn, zodat aannemelijk is dat de kunstenaar, ware deze bekend, in de genoemde databases te vinden is.

Aangeboden items
54
Verkochte items
11471
Favoriet
Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap boerderij en molen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Landschap boerderij en molen
Afmetingen36 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met schapen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Landschap met schapen
Afmetingen38.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Landschap met molen
Afmetingen47 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderij aan water kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Boerderij aan water
Afmetingen51.5 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Winterlandschap
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Naakt
TechniekHoutskool
Afmetingen31 x 52 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bouquet de fleurs kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Boeket bloemen
Afmetingen55 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Château kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Kasteel
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame en paard kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Dame en paard
TechniekAcryl
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Woud kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Woud
TechniekAcryl
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Bloemen
TechniekAcryl
Afmetingen28 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Abstract
Afmetingen90 x 180 cm (h x b)
€ 1
Afmetingen90 x 180 cm (h x b)
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Huile sur isorel signée "Müllender (81)" - Sous bois Ardennais kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Olieverf op hardboard ondertekend Müllender (81) - Ardennenondergroei
Afmetingen70 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstOp Spieraam
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - villa in winter kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd villa in winter
Afmetingen30 x 17 cm (h x b)
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - villa in herfst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd villa in herfst
Afmetingen30 x 17 cm (h x b)
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Jaren 50 inkt tekening - grotesk vrouwelijk naakt - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Jaren 50 inkt tekening - grotesk vrouwelijk naakt - potloodgesigneerd
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen56 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ary Baggerman Havenzicht kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Ary Baggerman Havenzicht
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen57 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Afmetingen79 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Kolkje Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Kolkje Amsterdam
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen34 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Uniek kunstzinnig wandobject (Stenen reliëf) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Uniek kunstzinnig wandobject (Stenen reliëf)
TechniekSteen
Afmetingen25 x 30 x 5.5 cm (h x b x d)
Gewicht3000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 20
7 biedingen
Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote, ingelijste collage + verf , Vredesdemonstratie 1981 – 64 x 185 cm kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Grote, ingelijste collage + verf , Vredesdemonstratie 1981 – 64 x 185 cm
TechniekCollage
Afmetingen64 x 185 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd zonder titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gerooid kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Gerooid
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen66 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - tekening van landschap op papier - Sylvi Sluijter (zie uitleg) - 1991 kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd tekening van landschap op papier - Sylvi Sluijter (zie uitleg) - 1991
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50.5 x 87.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - tekening van landschap op papier - Sylvi Sluijter (zie uitleg) - 1990 kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd tekening van landschap op papier - Sylvi Sluijter (zie uitleg) - 1990
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Kleurenoffset-litho van een onbekende kunstenaar. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Kleurenoffset-litho van een onbekende kunstenaar.
TechniekOffset
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooie ets molen sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Mooie ets molen sneeuwlandschap
TechniekEts
Afmetingen12 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zee-regt Kampersteiger Amsterdam, P. Fouquet, 1783 kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Zee-regt Kampersteiger Amsterdam, P. Fouquet, 1783
TechniekOverig
Afmetingen52 x 41 x 1.5 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Spaepen Jonas kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Spaepen Jonas
Afmetingen51.5 x 41.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 glaze olifante als asbak dik glas retro kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd 3 glaze olifante als asbak dik glas retro
Afmetingen12 x 21 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht61 g
GesigneerdOngemerkt
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Staal Gravure 1869 uit Bijbels Magazijn kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Staal Gravure 1869 uit Bijbels Magazijn
TechniekGravure
Afmetingen18 x 14 cm (h x b)
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Kollektief Kunst en Natuur kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Kollektief Kunst en Natuur
TechniekOverig
Afmetingen91 x 75 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht7000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bos en bergen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Bos en bergen
Afmetingen30 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - bord met vogels kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd bord met vogels
Afmetingen1.5 x 28 x 28 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Potret kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Potret
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 Witte Opaalvazen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd 2 Witte Opaalvazen
Afmetingen36 x 12 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld met prachtig bronzen kopelbeeld met lampkoppel kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Beeld met prachtig bronzen kopelbeeld met lampkoppel
Afmetingen70 x 40 cm (h x b)
Gewicht15 g
GesigneerdOngemerkt
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Daniel R. - kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Daniël R. -
TechniekAcryl
Afmetingen34 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Figuren kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Figuren
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Madonna en kind kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Madonna en kind
TechniekOverig
Afmetingen30 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht1500 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1

Kunst kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Niet of onleesbaar gesigneerd. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Niet of onleesbaar gesigneerd te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Niet of onleesbaar gesigneerd!

Volg het aanbod kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Niet of onleesbaar gesigneerd te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Niet of onleesbaar gesigneerd instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Niet of onleesbaar gesigneerd kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd!

Waarom via Kunstveiling kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Niet of onleesbaar gesigneerd en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Niet of onleesbaar gesigneerd?

Kunst kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Niet of onleesbaar gesigneerd, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Niet of onleesbaar gesigneerd. Om meer kans te maken om de Niet of onleesbaar gesigneerd te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.