3. Informatie
  5. Item kopen

Kunst kopen

Breng een bod uit op uw favoriete item

Naar het aanbod
Veilig & betrouwbaarScherpe prijzen3 weken garantie

Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!

Online kunst kopen in 3 stappen

Stap 1: Vind uw favoriete kunstwerk

Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.

Stap 2: Breng een bod uit

Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!

Stap 3: Afhandeling van uw aankoop

U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Maak een account aan

Populaire items

A.W. van Munster - Maashaven Rotterdam - ets - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

A.W. van Munster - Maashaven Rotterdam - ets - ingelijst

€ 50
Brons (Onbekend) - 2 dansers kopen? Bied vanaf 90!
Beeld / Object

Brons - 2 dansers

€ 90
Bob Bonies - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Bob Bonies - geen titel

€ 60
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986 kopen? Bied vanaf 315!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986

€ 315
Corneille - Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas kopen? Bied vanaf 1800!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas

€ 1.800
Maya Wildevuur - Compositie kopen? Bied vanaf 300!

Maya Wildevuur - Compositie

€ 300
Lut Brackx - Paard met 3 figuren kopen? Bied vanaf 100!
Beeld / Object

Lut Brackx - Paard met 3 figuren

€ 100
Corneille - Prachtig ingelijst - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Prachtig ingelijst - Vrouw met vogel

€ 375
JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex. kopen? Bied vanaf 525!
Grafiek (handgesigneerd)

JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex.

€ 525
Jan Henderikse - Zero - Gevouwen Dollar-shirt kopen? Bied vanaf 375!
Tekening / Aquarel

Jan Henderikse - Zero - Gevouwen Dollar-shirt

€ 375
A.R. Penck - Uberschau - lithografie gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

A.R. Penck - Uberschau - lithografie gesigneerd - ingelijst

€ 175
Marwhan Mohamed - Verlangen kopen? Bied vanaf 600!

Marwhan Mohamed - Verlangen

€ 600
Henk Peeters - Koerdeh-I kopen? Bied vanaf 2000!

Henk Peeters - Koerdeh-I

€ 2.000
Marwhan Mohamed - Reiziger kopen? Bied vanaf 500!

Marwhan Mohamed - Reiziger

€ 500
Gena - Colorful Flowers kopen? Bied vanaf 350!

Gena - Colorful Flowers

€ 350
Gena - Universum kopen? Bied vanaf 350!

Gena - Universum

€ 350
Pat Andrea - huile et caseine kopen? Bied vanaf 3500!

Pat Andrea - huile et caseine

€ 3.500
Hein Severijns - Vaas met kristalglazuur kopen? Bied vanaf 160!
Glas / Keramiek

Hein Severijns - Vaas met kristalglazuur

€ 160
Pierre Alechinsky - Astrologie Poétique kopen? Bied vanaf 409!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Astrologie Poétique

€ 409
Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!
Beeld / Object

Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd)

€ 1.000
Manfred Kielnhofer - GUARDIANS OF TIME kopen? Bied vanaf 279!
Beeld / Object

Manfred Kielnhofer - GUARDIANS OF TIME

€ 279
Jean Marie Bytebier - Zonder titel kopen? Bied vanaf 169!
Tekening / Aquarel

Jean Marie Bytebier - Zonder titel

€ 169
Zhou Brothers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 259!
Grafiek (handgesigneerd)

Zhou Brothers - Zonder titel

€ 259
Niet of onleesbaar gesigneerd - Arabische figuren op paard kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Arabische figuren op paard

Huidig bod
€ 3
2 biedingen
Olivier Julia - Gesigneerde litho, houtdruk - XIII/XXII - Kleine oplage - 'Fenetre en Hiver I' kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Olivier Julia - Gesigneerde litho, houtdruk - XIII/XXII - Kleine oplage - 'Fenetre en Hiver I'

€ 125
Jan Toorop - zelfportret 1921 kopen? Bied vanaf 25!
Tekening / Aquarel

Jan Toorop - zelfportret 1921

€ 25
Corneille - Soleil noir du Grand Tunal, litho kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Soleil noir du Grand Tunal, litho

€ 275
Henk van Vessem - l'ancienne route de Kralingen kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Henk van Vessem - l'ancienne route de Kralingen

€ 45
Corneille - Chat vert avec Oiseau metal sculpture kopen? Bied vanaf 590!
Beeld / Object

Corneille - Metalen sculptuur Groene Kat met Vogel

€ 590
Ada Breedveld - Vrouw op rode sofa kopen? Bied vanaf 575!

Ada Breedveld - Vrouw op rode sofa

€ 575
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 195!
Tekening / Aquarel

Theo Wolvecamp - Abstracte compositie

€ 195
Corneille - L'herbe - prachtige litho kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - L'herbe - prachtige litho

€ 375
Anton Heyboer - Cosmos - culture maat - wereld kopen? Bied vanaf 795!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Heyboer - Cosmos - culture maat - wereld

€ 795
Jacob Maris - Fraai 19e eeuws Haagse school olieverf "Polderlandschap met molen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1460!

Jacob Maris - Fraai 19e eeuws Haagse school olieverf "Polderlandschap met molen" gesigneerd

€ 1.460
Frans Hens - Antwerpen aan de Schelde -ets- kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Frans Hens - Antwerpen aan de Schelde -ets-

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Punu - Masker kopen? Bied vanaf 50!
Etnografica

Punu - Masker

€ 50
Corneille - Vrouw en vogel kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Vrouw en vogel

€ 55
14k rosé gouden hanger bezet met parels, met zwarte lint kopen? Bied vanaf 340!
Sieraden

14k rosé gouden hanger bezet met parels, met zwarte lint

€ 340
Carel Willink - Berlin kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Carel Willink - Berlin

€ 250
Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets

€ 45
Kees van Dongen - Bij het zeiljacht kopen? Bied vanaf 250!
Prenten & Uitgaves

Kees van Dongen - Bij het zeiljacht

€ 250
Willem van Leusden - Hooi uitladen op de boerderij - Ets kopen? Bied vanaf 47!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem van Leusden - Hooi uitladen op de boerderij - Ets

€ 47
Jan van der Ploeg - handgesigneerde kleurenzeefdruk - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan van der Ploeg - handgesigneerde kleurenzeefdruk - zonder titel - 2019

€ 250
Grafiek (handgesigneerd)

€ 250
Karel Bleijenberg - St. Remy kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

Karel Bleijenberg - St. Remy

€ 150
Patrick NAGEL - Lithografie Dame kopen? Bied vanaf 150!
Prenten & Uitgaves

Patrick NAGEL - Lithografie Dame

€ 150
Patrick NAGEL - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Patrick NAGEL - Zonder titel

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Peter Klashorst - Zeefdruk - Yellow Princess - 125 ex kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Klashorst - Zeefdruk - Yellow Princess - 125 ex

€ 100
Pierre Alechinsky - Abstracte litho, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 575!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Abstracte litho, mooi gelijst

€ 575
Ronald Boonacker - Schilderij Méditerraneé INGELIJST (Certificaat van echtheid) GRATIS VERZENDING kopen? Bied vanaf 125!

Ronald Boonacker - Schilderij Méditerraneé INGELIJST (Certificaat van echtheid) GRATIS VERZENDING

€ 125

Zelf online kunst verkopen?

Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!

Meer lezen over kunst verkopen