Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!
Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.
Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!
U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!
A.W. van Munster - Maashaven Rotterdam - ets - ingelijst
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Corneille - Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas
Lut Brackx - Paard met 3 figuren
Corneille - Prachtig ingelijst - Vrouw met vogel
JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex.
Jan Henderikse - Zero - Gevouwen Dollar-shirt
A.R. Penck - Uberschau - lithografie gesigneerd - ingelijst
Hein Severijns - Vaas met kristalglazuur
Pierre Alechinsky - Astrologie Poétique
Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd)
Manfred Kielnhofer - GUARDIANS OF TIME
Jean Marie Bytebier - Zonder titel
Niet of onleesbaar gesigneerd - Arabische figuren op paard
Olivier Julia - Gesigneerde litho, houtdruk - XIII/XXII - Kleine oplage - 'Fenetre en Hiver I'
Corneille - Soleil noir du Grand Tunal, litho
Henk van Vessem - l'ancienne route de Kralingen
Corneille - Metalen sculptuur Groene Kat met Vogel
Ada Breedveld - Vrouw op rode sofa
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie
Corneille - L'herbe - prachtige litho
Anton Heyboer - Cosmos - culture maat - wereld
Jacob Maris - Fraai 19e eeuws Haagse school olieverf "Polderlandschap met molen" gesigneerd
Frans Hens - Antwerpen aan de Schelde -ets-
14k rosé gouden hanger bezet met parels, met zwarte lint
Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets
Kees van Dongen - Bij het zeiljacht
Willem van Leusden - Hooi uitladen op de boerderij - Ets
Jan van der Ploeg - handgesigneerde kleurenzeefdruk - zonder titel - 2019
Patrick NAGEL - Lithografie Dame
Peter Klashorst - Zeefdruk - Yellow Princess - 125 ex
Pierre Alechinsky - Abstracte litho, mooi gelijst
Ronald Boonacker - Schilderij Méditerraneé INGELIJST (Certificaat van echtheid) GRATIS VERZENDING
Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!